cross the line, černo bílá kombinace v interiérovém designu
barvy kolekce cross the line
Černá a bílá jsou prostě nestárnoucí klasika. Jsou jako yin a yang. Prezentují protiklady, které se k sobě navzájem přitahují. Právě proto jsou neustále vyhledávány ve světě interiérového designu. Představujeme vám naši první jarní, a pro toto období zcela netradiční kolekci - Cross the Line. Sluší modernímu stylu bydlení, ale své místo si najde iv minimalistickém, skandinávském ši industriálním bydlení. Seznamte se!
černo-bílý obývací pokoj, stylové bytové doplňky

Obývací pokoj

Jak oživit sedací soupravu v barvě sloní kosti? Pokládejte na ni polštáře v černé a bílé barvě. Klidně i s různými vzory. Kolekce Cross the Line nabízí řadu textilií v jednoduchém designu, ale také s různými abstraktními nebo geometrickými motivy či písmeny. Ke světlé sedačce sluší tmavší zvolená křesla, osvětlení a nábytek, jak můžete vidět i na obrázcích. Základem je vyhnout se tomu, aby prostor vypadal sterilně nebo stroze. Pár pokojových rostlin a květin to určitě zachrání.
Přeskočit úsek
černo-bílá jídelna, trendy prostírání na stůl

Jídelna

Máte v sobě kousek citu pro eleganci? Potom je černobílá kombinace pro vás jako stvořená. K černému jídelnímu stolu a židlím se hodí prostírání v neutrální barvě. Talíře z keramiky se na něm budou krásně vyjímat. Aby sezení nepůsobilo nudně, zvolte jednu nebo dvě židle v jiném designu. Cross the Line je trend, kde černá a bílá mají mnoho podob, stačí si už jen vybrat a správně je zkombinovat.
Přeskočit úsek
ložnice zařízená v kontrastní bílé a černé barvě

Ložnice

Černobílá ložnice? Nevíte si to docela vizualizovat? S Cross the Line to půjde lehce! Představuje řadu různých vzorů a materiálů ložního povlečení, ze kterých se bude těžko vybírat. Vrstvením docílíte pocitu útulnosti a kožešinky na zemi či na posteli nesmí chybět. Už jen správný výběr doplňků, dekorací a intimního osvětlení a harmonická ložnice je na světě!
Přeskočit úsek

Doplňky a dekorace

Přeskočit úsek