Sedací soupravy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

618 produktů

618 produktů

Sedací Souprava Iba

Premium Living
Více velikostíK dispozici více velikostí
42 999,‒ Kč
K dispozici pouze na prodejně
Sedací Souprava Iba - barvy chromu/tmavě modrá, Lifestyle, textil (222/73/323cm) - Premium LivingSedací Souprava Iba - barvy chromu/tmavě modrá, Lifestyle, textil (222/73/323cm) - Premium Living
TOP NABÍDKA
Zobrazeno 60 z 618 výrobků

Přeskočit úsek

Sedačky a sedací soupravy: vaše oblíbené místo čeká!

Odpočinek, čtení, sledovaní televize: to vše je na dobré sedačce hned dvojnásobně pěkné. U sedaček a sedacích souprav si dává Möbelix speciálně záležet na tom, aby vše ladilo:  vzhled, kvalita i komfort! V našem e-shopu na vás čeká různorodý kvalitní, pěkný, funkční a cenově výhodný čalouněný nábytek! Vsaďme se, že je tam i vaše nové oblíbené místo!

Pohovky nebo sedací soupravy: jaký čalouněný nábytek hledáte?

Ten, kdo nakupuje, hledá informaci, ale také inspiraci. Co je na výběr? Najdu to, co hledám? Nebo přijdu vůbec na nové nápady, které mě opravdu potěší? Získejte přehled: nabízíme jednoduché sedačky pěkného tvaru v decentních barvách pro moderní příbytek. Mnohé z nich jsou kombinací tkaniny a imitace kůže, díky čemuž působí přitažlivým a zároveň robustním dojmem.

Kvalita je důležitá – právě u sedaček a sedacích souprav!


Pro nábytek, který je tak zásadní jako sedací souprava, platí: ať si to zkusí každý, kdo se chce navždy zavázat! Möbelix se toho drží a má ve svém sortimentu jen aktuální a osvědčené modely! Je jedno, zda je to rohová pohovka s jemným mikrovláknem, na kterou se usadí celá rodina, nebo prostorná sedačka ve tvaru U, kde najdou hravě místo všichni včetně návštěvy: u těchto produktů jde o nábytek, který má dlouho poskytovat potěšení. Möbelix si proto dává speciálně záležet na tom, aby sedačky a podobný nábytek vydržely co nejdéle ;-)

Dají se sedačky a sedací soupravy objednat online? Ano, jen do toho!

Našli jste svůj oblíbený kus nábytku? Věděli jsme to! Möbelix vám na požádání dodá vaši sedačku až domů nebo si ji převezmete v pobočce, která je k vám blízko. Hustá síť poboček nám umožňuje poskytnout nepřekonatelně výhodné služby. 14 denní právo na vrácení vám pomůže, abyste nakupovali bezpečně a zcela uvolněně. Tak tedy hodně zábavy při lenošení!