Pohovky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

147 produktů

147 produktů
Více barevK dispozici více barev
9 999,‒ Kč
Dodání zdarma
  • Pohovka Yara Černá - černá/tmavě šedá, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Šedá - šedá/černá, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Modrá - modrá/černá, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Zelená - černá/zelená, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
Pohovka Yara Černá - černá/tmavě šedá, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi HomePohovka Yara Černá - černá/tmavě šedá, Moderní, kov/dřevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
DODÁNÍ ZDARMA
Více barevK dispozici více barev
9 199,‒ Kč
Dodání zdarma
  • Pohovka Jannike - tmavě šedá, Moderní, dřevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
  • Designová Třímístna Pohovka Jannike, Šedá - šedá, Moderní, dřevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
Pohovka Jannike - tmavě šedá, Moderní, dřevo/textil (207/84/80cm) - Modern LivingPohovka Jannike - tmavě šedá, Moderní, dřevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
DODÁNÍ ZDARMA
Zobrazeno 60 z 147 výrobků

Pohovky: pohodlí bez hranic

Jaký by to byl obývák bez útulného gauče, pohovky nebo válendy? Přesně tak: neútulný! Ale i v pokoji pro hosty, dětském pokoji nebo předsíni poskytne pohovka navíc nejen místo k sezení a odpočinku, ale i možnost pro ubytování hostů nebo v případě potřeby pro přestěhování chrápajícího partnera!
Naše pohovky na spaní a rozkládací pohovky jsou opravdovými multifunkčními talenty. Rázem se změní ze stylové pohovky na pohodlnou postel, která je navíc kromě možnosti rozložení na prostorné lůžko často vybavena i velkým odkládacím prostorem pro přikrývky, polštáře nebo ložní prádlo.
V našem e-shopu najdete množství modelů v nejrůznějších velikostech a stylech včetně klasického vzhledu kůže, trendových barevných variant nebo elegantních modelů, které bodují jednoduchou elegancí a nohami z ušlechtilé oceli. Útulný komfort bydlení zajistí naše modely s dřevěnými nohami a pohodlnými opěrkami zad, které lákají nejen k odpočinku, ale jsou i poutavým doplňkem do obýváku nebo pokoje pro hosty.
Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech jsou naše cenově výhodné pohovky na spaní s moderním designem ideálním kusem nábytku. Přes den poskytují optimální komfort při sezení díky hebkým denním přikrývkám nebo poduškám, večer vytáhnete z prádelníku postelovou přikrývku, polštáře a ložní prádlo a pohovku rázem proměníte na praktickou dvojlůžkovou postel.
Díky mnoha různým stylovým a barevným variantám se určitě najde vhodný kus nábytku do každého pokoje. Naše elegantní a výhodné pohovky na spaní jsou spojením designu a funkčnosti.

Velké pohovky a mega pohovky: útulnost v nadměrné velikosti

Osobitý luxus poskytují naše velké pohovky a mega pohovky. Na těchto pohovkách speciální velikosti, které jsou navíc vybaveny četnými pohodlnými poduškami, se dá skvěle usadit a relaxovat. Vejde se na ně bez problémů celá rodina i se psem a kočkou! Dalším bonusem je integrované rozkládání mnohých modelů. Na lůžku s rozměry až 240 x 190 cm se budou vaši hosté cítit jako v luxusním hotelu.

Naše velké pohovky za nízkou cenu jsou dostupné v mnoha variantách v kombinaci vzhledu kůže a tkanin. Kromě toho nabízíme i pohodlné a elegantní válendy, ze kterých se dají sestavit skvělé a útulné sedací soupravy. Válenda však perfektně zapadne i jako samostatný stylový kus nábytku. Na stránce mobelix.cz si můžete vybrat z mnoha barev a látkových variant, jako je tkanina nebo mikrovlákno, které se snadno čistí.

Mobelix.cz: obrovský výběr za nejnižší cenu

Vyhledejte si svůj požadovaný model zcela jednoduše v našem e-shopu. Kromě velkého výběru barev si v našich pobočkách můžete svou vlastní oblíbenou kombinaci vybrat i z bohatého katalogu látek. Vytvořte si sami pohovku svých snů. Za nepřekonatelně výhodnou cenu vám pěkný kus nábytku dodáme až domů. Naši zákazničtí poradci se těší na vaši návštěvu!