​​

 

Výhodné financování Möbelix

 

Na rozdíl od některých jiných obchodníků pro nás nepředstavují finanční služby další zdroj příjmů, ale je pro nás rozhodující vaše spokojenost. Díky tomu jsme dosáhli výrazného snížení obvyklé sazby, za kterou u nás můžete nakoupit na SPLÁTKY s výhodnou sazbou od 9,9%. Díky možnosti pojištění úvěru proti nečekaným životním situacím, získávate velice výhodný způsob financování vaší vysněné ložnice, kuchyně, sedací soupravy, nebo jiného výrobku z našeho širokého sortimentu.

 

 

PŘEDSCHVÁLENÝ ÚVĚR - ONLINE SCHVÁLENÍ

 

9,9%Využijte naše výhodné financování se sazbou pouhých 9,9%. Za každých půjčených 10.000 Kč zaplatíte měsíční navýšení pouhých 45 Kč.

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 20, výše měsíční splátky 544 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 880 Kč, roční úroková sazba 9,80 %, RPSN 10,26 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Před-schválený úvěr z pohodlí domova

 

Co nabízí?

Máte představu, že si chcete koupit výrobek v určité cenové hladině, ale obáváte se, že až se dostavíte na prodejnu, nemusí vám být úvěr schválen? Nechcete poskytovat citlivé osobní informace personálu na prodejně? Využijte tedy jednoduchého a pohodlného zažádání o úvěr z pohodlí vašeho domova a během několika minut tak získejte jistotu, zda vám úvěr bude poskytnut a vaše cesta na prodejnu nebude zbytečná. Zažádejte si o před-schválený úvěr již nyní, zboží si můžete vyzvednout na prodejně až do 30 dní od předběžného schválení žádosti. 

 

Jak na to?

1. Kliknutím na tento odkaz vstupte do formuláře s žádostí o úvěr.

2. V žádosti o úvěr vyplňte požadované parametry úvěru dle Vašich představ, následně vyplňte všechny potřebné osobní údaje pro podání žádosti o úvěr a žádost odešlete ke zpracování.

3. Žádost je v reálném čase posouzena, o výsledku posouzení žádosti jste informováni ve webové aplikaci a emailem.

4. V případě předběžného schválení žádosti obdržíte SMS s autorizační kódem na mobilní telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti, a ve webové aplikaci Vám bude další postup pro použití autorizačního kódu na prodejně.

5. Nejpozději do 30 dní se dostavte do smluvní prodejny a vyberte si zboží v ceně do výše předběžně schváleného úvěru.

6. V prodejně předložíte prodejci platný autorizační kód, který jste obdrželi v SMS, platný doklad totožnosti a druhý doklad*. Prodejce Vám předloží schválený návrh smlouvy o úvěr, který podepíšete a společně s Vámi vybraným zbožím odcházíte domů.

* pas nebo řidičský průkaz nebo bankovní karta nebo karta zdravotní pojišťovny nebo zbrojní průkaz

Úvěr na prodejně

ÚVĚR NA PRODEJNĚ

 

Varianty produktů na prodejně:

Připravili jsme pro vás široký výběr produktů, ze ktrých si můžete vybrat právě ten, který vyhovuje vašim podmínkám nejlépe.

 

9,9%

Výhodný úvěr se sazbou 9,9% a délkou splácení 20, 25, 30, 35 nebo 40 měsíců

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 20, výše měsíční splátky 544 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 880 Kč, roční úroková sazba 9,80 %, RPSN 10,26 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

 

19,9

Výhodný úvěr se sazbou 19,9% a délkou splácení 10, 15, 20, 25 nebo 30 měsíců

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 093 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 930 Kč, roční úroková sazba 19,80 %, RPSN 21,71 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

29,9​Výhodný úvěr se sazbou 29,9% a délkou splácení 5, 10, 15, 20 nebo 25 měsíců

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 5, výše měsíční splátky 2 151 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 755 Kč, roční úroková sazba 29,72 %, RPSN 34,12 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello Bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

 

0 na 10Úvěr bez navýšení na 10 měsíců - na vybraný sortiment

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 000 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10.000 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello Bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

 

0 na 20​Úvěr bez navýšení na 20 měsíců - na vybraný sortiment

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 000 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10.000 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello Bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Podmínky pro žádost - JAK NAKOUPIT NA SPLÁTKY PŘÍMO NA PRODEJNĚ?

 

Jednoduše, a během pár minut může být vybrané zboží Vaše.

 

HELLO NÁKUPY!

 •  již od 2 000 Kč

 • splátky si nastavíte podle svých potřeb

 •  jednoduché a rychlé vyřízení

 • výhodné pojištění pro případ nečekaných situací

Podmínky pro získání úvěru

 • Svéprávnost
 • Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů
 • Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě
 • Potřebné doklady

Nákup zboží do 80 000 Kč

 • Platný doklad totožnosti

Nákup zboží nad 80 000 Kč

 • Platný doklad totožnosti
 • Doklad prokazující adresu bydliště**
 • Doklad pro ověření příjmu**

 

* Doklad o zaplacení SIPO, faktura za plyn nebo elektřinu, vyúčtování telekomunikačních poplatků, výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí. Stačí jeden z těchto dokladů, doklad nesmí být starší než 2 měsíce.

 

** Potvrzení o výši příjmu, poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí daňové období (potvrzené příslušným finančním úřadem). Pokud jste důchodce, připravte si potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu, poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu. Doklad nesmí být starší než 1 měsíc. Působíme jako zprostředkovatel úvěrů pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello Bank! by Cetelem). Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Úvěromat

ÚVĚROMAT NA VYBRANÝCH PRODEJNÁCH

 

Na vybraných prodejnách jsme pro vás připravili novinku v podobě ÚVĚROMATU. Jedná se o přístroj, který na první pohled připomíná BANKOMAT, ale je určen pro pohodlné požádání o úvěr bez účasti personálu prodejce. Tuto novinku naleznete v současné době v naší prodejně v Pardubicích a Praze Stodůlkach.