Naše služby a výhody

Přeskočit úsek
Möbelix je nejvýhodnější obchod s trendovým nábytkem. Nabízí cenově dostupný nábytek, který si u nás můžete nechat vyrobit na míru dle Vašich představ.

K nábytku můžete dokoupit různé doplňky do domácnosti včetně kvalitních doplňků.

Möbelix nabízí v rámci online obchodu a prodejen široké spektrum služeb a výhod, díky kterým si svoji domácnost dokážete zařídit z pohodlí Vašeho domova.

Pro více informací klikněte na konkrétní službu nebo výhodu, a dozvíte se víc!
Přeskočit úsek
darkova-karta_2_CZ.jpg

Dárková karta Möbelix

Nemůžete si vybrat? Nejste si jistí konkrétním dárkem?

Obdarujte své blízké libovolnou částkou již od 100Kč!

Nechte výběr na nich a potěšte je libovolnou částkou na zkrášlení domácnosti, nákup sezónního zboží, nábytku, texilu do domácnosti, osvětlení a mnoho dalších výrobků z našeho sortimentu.

Praktické řešení při každé příležitosti s překvapením, které ocení každý!

Kartu získáte ve všech našich prodejnách, kde vám ihned nahrajeme požadovanou částku na kartu.
Rychle a snadno k novému nábytku
Nákup nového nábytku je vždy napínavá záležitost. Nejprve je třeba rozhodnout se, zda vybraný nábytek bude vzhledově vhodný do vašeho interiéru, potom je třeba se rozhodnout zda si nábytek ihned odvézt nebo zda ho budete potřebovat až později, a nakonec přicházejí otázky ohledně dopravy a financování. Ve všech těchto otázkách vám chceme co možná nejlépe poradit.
K nejčastejším otázkám
Pomoc pro vaše dotazy
3D plánování kuchyní zdarma, stejně jako možosti splácení, nebo volba mezi vlastním odvozem a dodáním, to jsou jen některé body našeho dotazníku pro váš příští nákup u Möbelix.
Ke kontaktnímu centru