Přeskočit úsek
skrine-uvod-bbs-1.jpg

Naplánujte si ji
podle své představy

Přeskočit úsek

Plánování šatních skříní

Stává se vám často, že zápasíte s nedostatkem úložného prostoru ve vaší ložnici? Zkoušeli jste už všechny možné triky z internetu, jak si šatník zorganizovat, ale stále to není ono? Pokud jste odpověděli ano, zřejmě je na místě položit si otázku, zda nenastal čas pořídit si nový šatník (šatní skříň), který by dokázal uspokojit všechny vaše potřeby. A my vám s radostí ukážeme, jak na to.

Jak si naplánovat novou skříň v 3 jednoduchých krocích

Přeskočit úsek
skrine-3IMG-1-CZ.jpg

Vytvořte si představu o skříni

 • Promyslete si vaše každodenní potřeby
 • Změřte si prostory
 • Promyslete si rozložení a členění
 • Udělejte si jednoduchý náčrt
skrine-3IMG-2-CZ.jpg

Naplánujeme vám skříň

 • Plánujeme v prodejnách i bez objednání
 • Během plánování vytvoříme grafický náhled
 • Připravíme nezávaznou cenovou nabídku
 • A to vše v průběhu cca 1/2 hod.
skrine-3IMG-3-CZ.jpg

Dodání a montáž

 • Individuální přístup
 • Rychlé dodání
 • Kvalitní montáž
 • Záruční a pozáruční servis
Přeskočit úsek

Plánování skříně s Möbelix

Cesta k novému šatníku, který bude splňovat všechny vaše nároky a požadavky, je více než jednoduchá. A to hlavně proto, že po ní nemusíte kráčet sami. Přímo v některé z vámi vybraných poboček vám pomůže náš odborník, který vám pomůže nakonfigurovat skříň, která pro vás bude šitá jako na míru.
skrine-gallery_2-1.jpg
Stačí abyste věděli, jaké jsou vaše prostorové možnosti, a abyste měli základní představu o tom, jak by měla vaše nová skříň vypadat. S ostatním si už poradíme společně. Typ dveří, provedení či vnitřní členění skříně, vše naplánujeme tak, abyste měli nejen dostatek místa na vaše věci, ale i vizuální zážitek z nového kousku nábytku ve vaší ložnici.
planik2d-skrine.png
Přeskočit úsek
Přeskočit úsek
Přeskočit úsek

Tvar a rozměr korpusů

Pro konfiguraci korpusů a čel skříní máme k dispozici široký výběr dekorů a barevných provedení, skel a zrcadel s lesklými, matnými nebo hlazenými povrchy. Některé modely jsou vybaveny přídavnými ozdobnými lištami, které je také možné zvolit ve více provedeních. Novému šatníku dodají elegantní optický půvab.
skrine-TVAR-1.jpg
skrine-TVAR-2.jpg
skrine-TVAR-3.jpg
skrine-TVAR-4.jpg
Přeskočit úsek

Typ dveří a jejich otevírání

Typ a počet dveří jsou základními parametry, které budeme vybírat. Podle toho jak efektivně potřebujete využít prostor v blízkosti skříně máte na výběr skříně s posuvnými nebo otočnými dveřmi. Jsou vám sympatické obě možnosti? Nová koncepce skříní umožňuje individuální možnosti kombinací prvků otočných dveří se skříněmi s posuvnými dveřmi nebo 90° rohovou skříní. A to vše v atraktivních provedeních čel a korpusů.
skrine-TYP_DV-1.jpg
skrine-TYP_DV-2.jpg
skrine-TYP_DV-3.jpg
skrine-TYP_DV-4a.jpg
skrine-spozn-img1.jpg
skrine-spozn-img4.jpg

Novinkou nejsou ani volně přístupné zásuvky, díky kterým budete mít vše v momentě nadosah.

Možnosti kombinací jsou jednoduše nekonečné. Proto garantujeme, že lahodí požadavku a vkusu i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Úchytky, tlumené zavírání a další mechanismy

Úchytky a úchytové lišty, které umožňují jednoduché a pohodlné otevírání nebo posouvání dveří, nabízíme v elegantní hliníkové nebo chromové barvě.
Přeskočit úsek

Bohatý výběr dekorů a skel a další zajímavé inspirace vám rádi ukážeme v našich prodejnách.

skrine-SKLA-2-cz.jpg
skrine-SKLA-1-cz.jpg
skrine-SKLA-3-cz.jpg
skrine-SKLA-4-cz.jpg
skrine-SKLA-5-cz.jpg
skrine-ZRK-3-cz.jpg
skrine-ZRK-1-cz.jpg
skrine-ZRK-2-cz.jpg
skrine-DEKOR-2-cz.jpg
skrine-DEKOR-1-cz.jpg
skrine-DEKOR-3-cz.jpg
skrine-DEKOR-4-cz.jpg
skrine-DEKOR-5-cz.jpg
skrine-DEKOR-6-cz.jpg
skrine-RUCKA-1-cz.jpg
skrine-RUCKA-2-cz.jpg
Přeskočit úsek
skrine-gallery_3A-1.jpg
skrine-gallery_3B-1.jpg
Přeskočit úsek

Vnitřní členění, praktické řešení a trendové vychytávky

Možnosti vnitřního členění skříně si vás získají okamžitě. Budete překvapeni, kolik úložného prostoru může vzniknout, pokud se správně využije každý, i ten nejmenší kousek šatníku. Plánované šatní skříně vás proto okouzlí nejen navenek, ale i svým šikovně vymyšleným vnitřním vybavením.

A protože nic nenecháváme náhodě a záleží nám na vaší spokojenosti, naši odborníci přesně vědí, jak na základě vašich předem definovaných požadavků vybrat ty nejvhodnější prvky příslušenství.
skrine-vnutro-uvd-1.jpg
skrine-police-2.jpg

Police a rozdělení interiéru

Máte rádi pořádek? Velkou pomoc poskytne úložný systém, kde má vše své vlastní místo a vy tak budete mít vždy přehled o tom, kde se co nachází. Police na trička, či věšení kalhot a šuplíky s velkou nosností a tichým zavíráním vám to rozhodně usnadní.
skrine-sufliky-1.jpg

Šuplíky a třídící systémy

Po základním rozdělení interiéru skříně se podívejme na detailnější řešení šuplíků a třídících systémů. Patří sem malé i velké šuplíky, ale i třídiče na šperky a bižuterii, rozdělovníky na kravaty, ponožky a další.
skrine-vesiaky-2.jpg

Věšáky a držáky

Věšáky na zimní a méně nošené věci můžete pohodlně uskladnit i ve vrchní části skříně díky vyklápěcímu patentu s rukojetí. Takto Vám vznikne prostor pro věci, které nosíte například pouze v létě nebo naopak v zimě. Trendová vychytávka je osvětlená věšáková tyč. Přinese pocit prosvětlené skříně.
skrine-ulozne-1.jpg

Ostatní úložné prostory a zrcadla

Chcete mít v ložnici televizi, kterou v běžný den není vidět? Schovejte ji do skříně. Pokud nechcete mít zrcadlo na přední části dveří, i to je možné schovat do vnitřní části. Je to na vás, co máte rádi. My vám to rádi splníme.
skrine-PASPART-1.jpg

Paspartový rám

Paspartový rám poskytuje skříním mohutnější vzhled a možnost přidat osvětlení i na tento dodatečný rám. Pokud Vám nestačí venkovní osvětlení v hluboké skříni, doporučujeme osvětlit i interiér.
skrine-SVETLA-1.jpg

Osvětlení

Osvětlení ve skříni je skvělým pomocníkem. Oceníte ho zejména při špatně osvětleném prostoru a při hlubokých skříních, kdy dodatečné světlo v interiéru skříně vám pomůže se rychleji rozhodovat o vhodném oblečení.
Naplánujte si skříň v kterékoliv prodejně
K prodejnám →
Plánujeme celou domácnost
Připravíme 2D náhled celé pokoje a nábytku včetně rozměrů
Plánujeme i komody, postele a celé místnosti. Pomůžeme vám připravit si náhled celého pokoje tak, abyste získali představu o celém prostoru. Poradíme vám různé tipy a triky, které jsme získali během několika let, a také vám ukážeme moderní řešení v kombinaci s trendovým nábytkem. Poradenství je zdarma v každé prodejně.
zladime-cele-miestnosti-cz.jpg