ghjfgkkghuztkztk

Vážení zákazníci, s Kartou výhod Möbelix získáváte celou řadu benefitů a zvýhodnění, od speciálních nabídek po informace o novinkách a extra ceny. Vážíme si Vaší věrnosti a odměňujeme ji. Pojďme se podívat co všechno Vám Karta výhod přináší.

 

 

Kvartální nabídky

Kvartální nabídky

Za vybrané produkty platíte méně! Karta výhod Vám každé tři měsíce přináší vybrané produkty za speciální ceny. Aktuální nabídku najdete v části letáky 

 

 

Roční bonusRoční bonus

Za Vaše nákupy Vás odměňujeme až do výšky 1.500,- Kč! Za každých 250,- Kč se na Vaši Kartu výhod připíše 1 bonusový bod. Zúčtovací období je od 1.1. do 31.12. každý rok. Už od 50ti bodů se můžete těšit na bonus.

 

 

NewsletterNewsletter

Každý měsíc ty nejlepší nabídky přímo na Váš e-mail. Upozorníme Vás na aktuální akce abyste nezmeškali nic důležitého. Více informací najdete v části Newsletter ►.

 

 

 

E-shopE-shop

Vaše Möbelix Karta výhod je platná samozřejmě také na internetu. Uveďte číslo Vaší Karty výhod a sbírejte body také za Vaše nákupy online.

Můj účet 

 

 

Zapůjčení dodávkyZapůjčení dodávky

Jako držitel Karty výhod si můžete zapůjčit dodávku Möbelix bez nutnosti nákupu. Bližší informace Vám rádi poskytnou naši zaměstnanci na prodejnách ►.

 

 

 


 

 

Chci Kartu výhodChci Kartu výhod

Zaujala Vás tato nabídka? Pak si zažádejte o Kartu výhod právě teď. Je ot samozřejmě bezplatné a nová Karta výhod Vám přijde poštou.

Chci Kartu výhod ►

 

 

Ztráta Karty výhodZtráta Karty výhod

Ztratili jste nebo jste někam založili Vaši Kartu výhod a nemůžte ji najít? Nevadí, zašleme Vám novou zdarma. A nepřijdete o žádné nasbírané body, na nové kartě bude vše při starém.
 Ztratil jsem Kartu výhod ►​