Rozkládací pohovky a sedačky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

379 produktů

379 produktů
Více barevK dispozici více barev
místo 9 199,‒ Kč**
7 819,‒ Kč
Dodání zdarma
  • Pohovka Lia Tmavě Šedá - tmavě šedá/barvy chromu, Moderní, kov/dřevo (171/112/53cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Lia Světle Šedá - světle šedá/barvy chromu, Moderní, dřevo/textil (171/112/53cm) - Bessagi Home
Pohovka Lia Tmavě Šedá - tmavě šedá/barvy chromu, Moderní, kov/dřevo (171/112/53cm) - Bessagi HomePohovka Lia Tmavě Šedá - tmavě šedá/barvy chromu, Moderní, kov/dřevo (171/112/53cm) - Bessagi Home
AKCE %
Zobrazeno 60 z 379 výrobků

Rozkládací pohovky a sedačky

Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat lůžko navíc. Někdy u vás bude chtít přespat rodinný příslušník, jindy se po oslavě nebo příjemném posezení rozhodne nocovat jiná blízká osoba. Scénářů je mnoho, ale řešení v případě, že nechcete kupovat další postel, je jen jedno. Je jím rozkládací pohovka a sedačka, kterou budete během běžných dnů využívat k sezení, ležení, při čtení knihy nebo sledování televize. Když přijde čas, během několika vteřin ji rozložíte. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a zjistěte, jaké možnosti máte.
béžová rozkládací pohovka Vivien,

Stylový prvek každého obývacího pokoje

Sedací souprava patří mezi základní nábytek v obýváku. Spolu s konferenčním stolkem vytváří příjemnou oddechovou část, kde můžete nabrat veškerou ztracenou energii. Abyste si však mohli tyto výhody užít, musíte zvolit nejen stylový, ale i pohodlný model. Výběr je široký. Sáhnout lze po jednoduchém a minimalistickém typu v neutrálních barvách nebo po výrazném kousku v zajímavých odstínech a vzorech. Odvíjet se můžete například od dekorací a zařízení, která se již v místnosti nacházejí. V případě rozkládací sedačky při nákupu sledujte ještě jeden parametr. Je jím způsob, jakým se rozkládá. Populární jsou kolečka nebo tzv. kolečka. „klik-klak” systém. Volba je čistě na vás.

Skvělé řešení do malých i velkých domácností

Rozkládací sedací soupravy nemusí být jen masivní a velké. V současnosti si můžete pořídit i minimalistický model vhodný do malých bytů. Při nákupu si vybíráte ze dvou základních možností:
  • Rozkládací sedačky – jde o masivnější typ nábytku. Je určen do středně velkých a velkých interiérů. Zabírá více místa a působí dominantně.
  • Rozkládací pohovky – představují minimalistický kousek nábytku jako stvořený do malých domácností. Způsob rozkládání obvykle funguje tak, že opěrka na záda se sklopí dozadu, čímž vznikne plochá postel.

Praktické funkce zvyšující komfort

Rozkládací pohovky a sedačky jsou velmi praktické. Důvod je ten, že kromě klasické funkce sezení umožňují majitelům ležet i spát. Následně mohou disponovat také velkým úložným prostorem, do kterého uložíte sezónní dekorace a další nepotřebné maličkosti. Úložný prostor funguje buď na základě vyklápění, nebo ve formě velkých zásuvek. Komfort podpoří také nastavitelné opěrky hlavy a zad. Opěrky rukou se zpravidla nastavit nedají, ale sedačce dodávají masivnější vzhled. Vy se o ně můžete opřít nebo si na ně při ležení položit hlavu. Vyberte si rozkládací sedačku nebo pohovku a vytvořte si obývací pokoj snů.
rozkládací sedací souprava Charming s velkým úložným prostorem
Tip od prodejce
Řešení pro malé prostory
Když hledáte minimalistický kousek do malého bytu podporující vzdušnost a prostornost, zvolte rozkládací sedačku na nožičkách bez výrazných opěrek na ruce.
Mobelix-poradca-cz.png

Rozkládací sedací soupravy od Möbelix.cz jako stvořené pro moderní domácnost

Na Möbelix.cz už dávno neplatí, že si musíte vybírat mezi funkcí a designem. Zvolte kombinaci obou a těšte se z praktické i moderní stránky produktů. Nakupujte online nebo si vyberte v jedné z našich prodejen.