Rohové sedací soupravy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

361 produktů

361 produktů
Zobrazeno 60 z 361 výrobků

Rohové sedačky

Pohodlný a originálně zařízený obývací pokoj vyžaduje výběr správné sedací soupravy. Jedná se o dominantní kousek, kterého si všimne každý, kdo k vám přijde. Je proto dobré si celý nákup promyslet a zvolit model splňující všechny vaše požadavky. K nejoblíbenějším typům patří rohové sedačky se spoustou místa k sezení. Prohlédněte si nabídku nadčasových kousků Möbelix.cz a vytvořte si nejkrásnější místo k odpočinku.

Místo pro každého

Rohové sedačky, známé také jako sedačky do písmene L, jsou výborným řešením pro každého, kdo potřebuje usadit více lidí. Poskytují spoustu místa k sezení i ležení. Jsou velmi komfortní, takže na nich můžete klidně i spát. I přes svoji velikost se hodí nejen do velkých, ale i do menších interiérů. Důvod je ten, že efektně vyplňují místo v rohu, které by jinak zůstalo prázdné. Nepřekáží v prostoru a mnohé mají také velký úložný prostor nebo možnost roztažení. Během několika vteřin tak získáváte další potřebné lůžko navíc. Rohové sedačky působí útulně. V malém bytě nezabírají mnoho místa a ve velkém se zase neztratí. Jsou tedy univerzální volbou pro každého.
Trendy rohové sedací soupravy, rohová sedačka Amber

Přizpůsobení přesně podle vašich představ

Rohové sedačky naleznete v různých barevných a materiálových provedeních. Zvolit si proto můžete přesně podle svých potřeb nebo preferovaného stylu. Populární je koženka, ale dobře vypadá i mikrovlákno či klasická látka. Kromě toho není třeba zapomínat ani na možnost výběru levého nebo pravého sedu. Sedačka díky tomu dokáže kopírovat stěny v místnosti, popřípadě vytvářet odpočinkovou zónu. Některé modely disponují také komfortními podhlavníky nebo opěradly. Při sezení, sledování televize nebo čtení můžete tedy zapomenout na bolestivý krk a záda. Ještě vyšší úroveň pohodlí poskytují nastavitelné opěrky hlavy a polohovatelná opěrka zad. Takové vymoženosti se hodí zejména těm, kteří plánují na sedačce trávit delší dobu.

Rohová sedačka: dominantní kousek obývacího pokoje

Sedačky jsou jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v obýváku. Jsou určeny k odpočinku, spánku či práci. Celou místnost umí zkrášlit a vytvořit v ní správnou atmosféru. Pokud ale toužíte po ještě útulnějším prostředí, nezapomeňte na dekorace. Na rohovou sedačku se hodí větší polštáře s detaily, jako jsou například třásně. Vhodné jsou také přehozy a měkké deky. Oddechovou zónu doplňte ještě kusovým kobercem, konferenčním stolkem a minimalistickou stojací lampou. Uvidíte, obývací pokoj bude tak komfortní a moderní, že od vás nebude chtít odejít žádný host.
Béžová rohová sedačka Victorie, sedací soupravy do L
Tip od prodejce
Ještě více místa
Pokud byste chtěli ještě o něco větší sedačku, dívejte se po tvaru písmene U. Je charakteristická tím, že má sed na obou stranách. Poskytuje tak místo k sezení pro více než pět lidí.
Mobelix-poradca-cz.png

Chybí vám rohová sedací souprava? Inspirujte se nabídkou Möbelix.cz

Nabídka rohových sedacích souprav je široká a na své si přijde úplně každý. Skvěle vám pomůže i tehdy, když jste se ještě nerozhodli, co chcete. Nechte, aby vás inspirovala. Nakupujte online nebo v prodejnách a vyberte si ten nejlepší kousek.