Koberce a rohožky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

433 produktů

433 produktů
Zobrazeno 60 z 433 výrobků

Přeskočit úsek

Koberce: upoutají pozornost a zútulní každý příbytek

Vaše domácnost se stane skutečně útulnou až díky drobným detailům a s láskou vybraným bytovým doplňkům. Patří sem i koberce. Nejenže okamžitě zútulní každý pokoj, ale dají se jimi vymezit i jednotlivé zóny, například na bydlení, stravování, hraní nebo čtení. Pomocí koberce se dá velmi rychle a za nízkou cenu změnit celkový dojem místnosti.
Na jemném koberci s vysokým vlasem se budou dobře cítit nejen ti nejmenší, ale navíc výrazně zútulní vaši domácnost. Vkusná předložka před postel dodá vaší ložnici nejen útulnost, ale navíc právě během chladných zimních dnů dobře poslouží i vašim chodidlům. Hned se vám bude o něco lépe vstávat.
V neposlední řadě může být koberec skutečným uměleckým dílem, který úžasným způsobem zvýrazní každou obytnou místnost a přidá jí na hodnotě.
 

Mobelix.cz: vše kromě létajících koberců

Pokochejte se naším obrovským sortimentem kvalitních, ale i přesto výhodných koberců v nejrůznějších rozměrech, vyhotoveních a stylech. Ať už solidní, klasicky elegantní, trendové nebo extravagantní.
V našem e-shopu najdete jemné koberce s vysokým vlasem, jakož i tkané koberce s klasickým orientálním designem pro stylovou eleganci ve vaší domácnosti.
Jednobarevné, se vzory nebo motivy, kulaté nebo podlouhlé, máme koberce pro každý vkus a každou peněženku.
Naše dětské koberce s pestrobarevnými motivy nejen dodají vzlet každému dětskému pokoji, ale navíc jsou i neuvěřitelně cenově výhodné! Naše veselé koberce na hraní jsou pozvánkou k všemožným aktivitám plným fantazie.
Najdete u nás i jednoduché ploché tkané koberce, které zútulní každou místnost. Ručně tkané koberce nenáročné na údržbu nebo běhouny se velmi dobře uplatní v kuchyni nebo předsíni. 
Do koupelny a na toaletu si vyberte z řady praktických a hodnotných předložek, které upoutají pozornost.
 

Správná péče o skvostné koberce

Nejprve byste měli svému koberci dopřát čistění každý týden pomocí vysavače. Tkané koberce přitom čistěte s využitím funkcí kartáče vysavače, čímž odstraníte prach a hrubé nečistoty a koberec bude díky narovnanému vlasu hned jako nový.
Pravidelné čištění pěnou na koberce, která se po nanesení vysaje, je vhodné pro velmi namáhané koberce, například v předsíni nebo kuchyni.
Ach, ne! Skvrna na novém koberci! Jen žádnou paniku, většinou se dá snadno odstranit. Tekutiny odsajte hadříkem nebo kuchyňskou utěrkou bez drhnutí, jinak tuto nepříjemnost jen zhoršíte. Často pomůže i vlažná voda, přičemž vždy postupujte zvenku směrem dovnitř a nanášejte ji na skvrnu. Až tehdy, když se skvrna nedá odstranit běžným způsobem, sáhněte po speciálním prostředku na skvrny.
Ještě jeden tip – zejména pokud v domácnosti žijí děti nebo starší osoby: na koberci můžete uklouznout a zakopnout, proto ho zajistěte protiskluzovými podložkami.
 

Kvalita jen za nejvyšší cenu? Zůstaňte při zemi!

Díky našim výhodným nabídkám to budete mít snadné. Na stránce mobelix.cz najdete velký výběr za nejnižší ceny v České republice. I náš zákaznický servis je nepřekonatelný. Díky možnosti vrácení zboží do 14 dní a špičkovým dodacím podmínkám vám vždy nejlépe poradíme. Ať už v našem online obchodě nebo v některé z našich poboček: náš tým se těší na vaši návštěvu!