Koberce a rohožky - všechny kategorie

KOBERCE a rohožky

(500 produktů)

Koberce: upoutají pozornost a zútulní každý příbytek


Vaše domácnost se stane skutečně útulnou až díky drobným detailům a s láskou vybraným bytovým doplňkům. Patří sem i koberce. Nejenže okamžitě zútulní každý pokoj, ale dají se jimi vymezit i jednotlivé zóny, například na bydlení, stravování, hraní nebo čtení. Pomocí koberce se dá velmi rychle a za nízkou cenu změnit celkový dojem místnosti.
Na jemném koberci s vysokým vlasem se budou dobře cítit nejen ti nejmenší, ale navíc výrazně zútulní vaši domácnost. Vkusná předložka před postel dodá vaší ložnici nejen útulnost, ale navíc právě během chladných zimních dnů dobře poslouží i vašim chodidlům. Hned se vám bude o něco lépe vstávat.
V neposlední řadě může být koberec skutečným uměleckým dílem, který úžasným způsobem zvýrazní každou obytnou místnost a přidá jí na hodnotě.


Moebelix.cz: vše kromě létajících koberců


Pokochejte se naším obrovským sortimentem kvalitních, ale i přesto výhodných koberců v nejrůznějších rozměrech, vyhotoveních a stylech. Ať už solidní, klasicky elegantní, trendové nebo extravagantní.
V našem online obchodě najdete jemné koberce s vysokým vlasem, jakož i tkané koberce s klasickým orientálním designem pro stylovou eleganci ve vaší domácnosti.
Jednobarevné, se vzory nebo motivy, kulaté nebo podlouhlé, máme koberce pro každý vkus a každou peněženku.
Naše dětské koberce s pestrobarevnými motivy nejen dodají vzlet každému dětskému pokoji, ale navíc jsou i neuvěřitelně cenově výhodné! Naše veselé koberce na hraní jsou pozvánkou k všemožným aktivitám plným fantazie.
Najdete u nás i jednoduché ploché tkané koberce, které zútulní každou místnost. Ručně tkané koberce nenáročné na údržbu nebo běhouny se velmi dobře uplatní v kuchyni nebo předsíni.  
Do koupelny a na toaletu si vyberte z řady praktických a hodnotných předložek, které upoutají pozornost.


Správná péče o skvostné koberce


Nejprve byste měli svému koberci dopřát čistění každý týden pomocí vysavače. Tkané koberce přitom čistěte s&