Ložnice

accessibility.listing.screenReader.filterbar

2 069 produktů

2 069 produktů
Zobrazeno 60 z 2069 výrobků

Přeskočit úsek

Dobrý spánek? To se dá zařídit!

Čisté svědomí je jako měkký polštář, jak říká lidová moudrost, a něco pravdy na tom bude! Stejně tak je však pravda i to, že pro klidný spánek potřebujete i příjemné prostředí. Proto by měla být ložnice útočištěm, ve kterém se kromě blažené dřímoty neděje (téměř) nic jiného. Pomůže vám přitom redukovaný design, úložný prostor, harmonicky sladěný nábytek a kvalitní matrace!

Zatáhnout závěsy: usínání vyžaduje určité rituály!

Napijete se mléka s medem a vzápětí jste v krajině snů? Vždycky to tak nefunguje. Na kvalitu našeho spánku má vliv mnoho věcí, některé pozitivní, jiné negativní. Vnější podněty, jako je světlo a hluk, ruší při usínání a často jsou příčinou toho, že i přes přijatelnou délku spánku se nedostaví vydatný hluboký spánek. Proti světlu zvenku pomohou silné závěsy, jaké dostanete i v obchodě. Náš tip: zvolte si své večerní rituály a nechte vnější svět jednoduše přede dveřmi! Na druhý den si vás opět najde a vy z něj budete mít víc, pokud jste ráno v pohodě a vyspaní!

Víc úložného prostoru: tak se chodí spát!

Přeměřte svou ložnici kritickým pohledem: vládne v ní chaos? Pokud ano: bezpodmínečně nastolte pořádek! Je-li v ložnici nepořádek, bude váš spánek nekvalitní. Nastolit pořádek neznamená nic jiného, než zavést systém do chaosu. Möbelix vám přitom nabízí řadu nápadů! Například nábytek s množstvím odkládacího prostoru. Mimořádně praktické: postele s úložným prostorem po obou stranách, které tak nabízejí téměř neviditelný prostor pro ukládání. Skvělé jsou také výsuvné noční stolky našich manželských postelí, které poskytují úložnou plochu a zároveň šetří místem.

Ložnicové programy: harmonie za nízkou cenu!

Moderní ložnicové programy se řídí principem harmonie! Uvolněný design v decentních barvách a dobrá kvalita jsou důležité k tomu, abyste se v ložnici cítili dobře. Harmonie potěší oči i duši! Z tohoto hlediska má zařízení velký vliv na kvalitu vašeho života! Náš tip: vsaďte na kompletní vybavení! Heslo zní: ložnicové programy. Díky tomu vhodně zkombinujete postel se šatníkem, komodu s nočními stolky a okamžitě pocítíte tu harmonii! V souladu s požadavky na spánek má Möbelix ve svém sortimentu i matrace a laťové rošty vysoké kvality. Obraťte se na online poradce pro matrace! Má pro vás připravené množství rad týkajících se spánku!

Objednávejte online a využijte skvělé služby!

A co cena? Ani ta vám nezpůsobí bezesné noci! Zárukou toho jsou i naše dodací podmínky včetně možnosti vrácení zboží. Pokud se vám nová ložnice nebude líbit, můžete ji do 14 dní bezplatně vrátit. Kromě toho si svůj nábytek můžete převzít i sami v pobočce podle vlastního výběru. Když bude zboží připraveno k převzetí, rádi vám to oznámíme!