Matrace

accessibility.listing.screenReader.filterbar

184 produktů

184 produktů
Zobrazeno 60 z 184 výrobků

Přeskočit úsek

Matrace v hojném počtu: od pružinového jádra až po jádro ze studené pěny

Zbytečně se neříká, že jak si ustelete, tak si lehnete. Během spánku si odpočineme od každodenních povinností, uvolníme se tělesně i duševně a načerpáme novou energii. Správná matrace může rozhodujícím způsobem ovlivnit vaši pohodu, fyzickou kondici a především váš klidný spánek. Najděte vhodnou matraci v Möbelix – aby se sen o klidném spánku stal skutečností! Rád vám přitom pomůže interaktivní poradce pro matrace, a také naši odborní zaměstnanci ve vaší pobočce Möbelix!

Předpoklad optimálního spánku

Celou noc jste nezamhouřili oko? Budíte se každé ráno ztuhlí a unavení? Nepomáhá už ani počítání oveček? Pak je nejvyšší čas na novou matraci! Avšak dříve než si obstaráte matraci do své postele, měli byste se zamyslet nad polohou při spánku, materiálem, jádrem matrace, lůžkem a mírou tvrdosti. Matrace by měly plnit především jednu funkci: jako optimální opora pro vaše tělo a přizpůsobení se tvaru vašeho těla. Matrace má obvykle různé zóny s rozličnými profily, které by měly být sladěny s vašimi individuálními potřebami. Určitou roli tu sehrává i vaše poloha při ležení. Ať už rádi spíte na boku, na břichu nebo na zádech – jedno je jisté: pro všechny z vás jsou nejvhodnější matrace Möbelix!

Více komfortu při ležení ve vaší ložnici!

Ergonomická struktura matrace přispívá rozhodující mírou k uvolněnému a klidnému spánku. V Möbelix najdete velký výběr pohodlných matrací a podložek pro optimální komfort při ležení a maximální možnou oporu vaší páteře:
 
  • matrace s pružinovým jádrem
  • matrace s jádrem z bonelových pružin
  • matrace ze studené pěny
  • komfortní pěnové matrace
  • pružinové matrace
  • chrániče matrací a vrchní matrace
  • soupravy matrací

Potřebujete nadměrnou nebo speciální velikost? Žádný problém – můžete si je pohodlně objednat v našich pobočkách Möbelix, kde si mimochodem můžete na své nové matraci i poležet na zkoušku.

Tvrdý povrch, měkké jádro?

Při koupi matrace si všímejte i pevnosti své nové podložky na spaní. Obvykle se rozlišuje stupeň tvrdosti měkký (1), střední (2) a tvrdý (3) – rozhodující je přitom tělesná výška a hmotnost. Máte další otázky? Rádi vám pomohou naši kompetentní odborní poradci přímo ve vaší pobočce Möbelix! Užitečné tipy na ošetřování a cenné informace o správném systému spaní a laťových roštech má pro vás připraveny i náš online poradce pro matrace.

Matrace z Möbelix: při těchto cenách můžete spát klidně!

Nejen správná matrace, ale i nejvýhodnější cena přispívá ke klidnému spánku – a díky naší záruce nejlepší ceny vám naše matrace zaručeně nepřipraví bezesné noci! V e-shopu Möbelix můžete profitovat z velkého výběru matrací za nízkou cenu – objevte hned teď všechny výhody online!