C2C5_header

Malý nábytek do ložnice


Malý nábytek do ložnice

(278 produktů)

Doplňkový nábytek: stylistická různorodost garantována

Aby váš byt nepůsobil jako vystřižený z katalogu pro zařizování, dodejte mu pomocí různého doplňkového nábytku a bytových doplňků svůj osobní charakter. Uvidíte, že dva nebo tři šikovně umístěné kousky změní váš domov na teplé a útulné místo, kam se budete po namáhavém dni rádi vracet.
Obývák, předsíň nebo ložnice – u nás najdete obrovský výběr pěkných a praktických kousků za nepřekonatelně výhodnou cenu.

Doplňkový nábytek do obýváku: praktické ukládání do komod, vitrín a regálů

Jste příznivcem čistého severského stylu? Tak si kupte do svého bytu police v puristické bílé barvě. Stabilní modely se vzhledem dřeva zase propůjčí vašemu příbytku okamžitě domáckou atmosféru. Vaše knihy nebo oblíbené kousky se tak budou dát vhodně uložit, ať už budete police používat nastojato nebo zavěšené, s dvířky nebo zásuvkami.
I komody dokáží neuvěřitelným způsobem využít místo. Ať už v obýváku, ložnici nebo dětském pokoji, můžete do nich uložit nejen oblečení, ale i všelijaké haraburdí, které jen čeká na to, až je přehledně naskládáte. Hodnotný a robustní dřevěný nábytek najdete u nás stejně jako highboardy nebo sideboardy v elegantní bílé barvě s povrchem o vysokém lesku.
Chcete-li místnost opticky oddělit nebo ji rozdělit do různých zón podle používání, pak je vhodným řešením nejmodernější dělicí stěna s klasickým designem dřeva nebo v trendové bílé barvě. Na stránce mobelix.cz najdete bohatý výběr rozličných velkostí a vyhotovení.
Speciální sběratelské kousky, na které nemá jen sedat prach, najdou své místo i ve vitrínách. Tady si můžete vybrat z kvalitních a elegantních modelů ze dřeva nebo v bílé barvě se vzhledem dřeva, které opticky zvýší hodnotu každé místnosti, z rustikálních kousků v příjemném venkovském stylu a z trendových kousků s elegantním designem betonu. Samozřejmě v nejrůznějších vyhotoveních, s dvířky, zásuvkami, vkládacími poličkami nebo se skleněným čelem. V našem online obchodě najdete špičkovou kvalitu za nejnižší cenu!

Bytové doplňky: doplňkový nábytek, který dodává zvláštní atmosféru

Různé bytové doplňky, které mohou být třešničkou na dortu vašeho svébytného osobního stylu bydlení, jsou při zařizování téměř neodmyslitelné. Máte-li to štěstí, že jste majitelem vlastního krbu, pak u nás najdete výhodné příslušenství, jako jsou tvarově pěkné kůlničky na dřevo, nádoby na popel nebo praktický krbový vozík. Pokud tomu tak není, možná budou tou správnou alternativou pro chladné podzimní dny elektrické krby z našeho sortimentu.
Odpoledne u krbu však bude skutečně útulné až díky pohodlnému křeslu na čtení a silným novinám, které můžete prakticky uložit do našich stylových stojanů na noviny ze stabilního dřeva nebo z rustikální litiny. V našem bohatém sortimentu najdete i elegantní odkládací stolky ze dřeva, skla nebo kovu, které zapadnou do každého stylu bydlení.

Doplňkový nábytek v ložnici šetří místo

Určitě to znáte: sako jste měli na sobě sice jen jednou, ale do skříně ho už nechcete věšet. Co takhle přehodit ho přes nejbližší křeslo? Proč neinvestujete do stylového němého sluhy nebo výhodného mobilního věšáku? Jsou úzké, takže zabírají jen málo místa a dají se skvěle začlenit do ložnice nebo koupelny.
Máte-li málo místa, jsou vhodným řešením úzké věšáky na šaty nebo superpraktické věšáky na dveře, díky kterým využijete každé volné místečko.


Mobelix.cz: pohodlné nakupování z domu

Prohlédněte si v klidu naši obrovskou nabídku výhodného nábytku ve špičkové kvalitě na stránce mobelix.cz. Pokud jste našli svůj vysněný kousek, objednejte si jej jednoduše online nebo si ho převezměte přímo v nejbližší pobočce. Pokud se vám nebude líbit, můžete nám ho do 14 dnů vrátit. Tak snadné může byt nakupování nábytku!


Ložnice