Šatní skříně

accessibility.listing.screenReader.filterbar

739 produktů

739 produktů
Zobrazeno 60 z 739 výrobků

Šatníky pro každý vkus a každou peněženku

Pokud musíte někam uklidit všechny svoje elegantní letní šaty, desátý šedý oblek nebo dokonce svého milence, jedno je jisté: v šatníku nebude nikdy dost úložného prostoru. Protože i tehdy, když skříň praská ve švech: většinou si nemáme co obléct. Nejen v ložnici, ale i v pokoji pro hosty či v pokoji pro mládež jsou proto žádaná elegantní a výhodná řešení v podobě skříně, která jednou a provždy vyřeší problém s místem.

Místo se nejde i v té nejmenší chatrči: šatník pro každou situaci s bydlením

Máte-li ve své ložnici málo místa, vhodné jsou zejména modely s posuvnými dveřmi, které se dají otvírat s úsporou místa. I nástavná skříňka dokáže zajistit mnohem více úložného prostoru. Nejlepší bude, pokud do ní uložíte věci, které často nepotřebujete, jako jsou tlusté lyžařské pulovry nebo osušky na léto. Přemýšleli jste někdy nad tím, zda by nebylo nejpraktičtější uložit své zimní oblečení do samostatné skříně, například na půdě, v předsíni nebo v komoře? I v nevyužívaném koutě může rohová skříň poskytnout úložný prostor navíc.

Jak nastolit pořádek v šatníku

Nejdřív si promyslete, co chcete do skříně uložit: pokud jsou to spíše šaty a sukně, budete potřebovat více tyčí na šaty než poliček. Pokud se mají do skříně uložit i boty, byly by vhodné samostatné přihrádky na obuv. Opasky, šály a jiné doplňky je nejlepší uložit do samostatných přehledných přihrádek nebo košíků. Ušetříte tak hodně času, když budete muset být ráno opět rychlí. Využijte celou výšku prostoru a věci, které potřebujete jen zřídka – například krabici s vánočními ozdobami, uložte tak, abyste ušetřili místo. I vám se to už stalo: oblíbené tričko zapadlo někam do hlubin šatníku a vy ho při nejlepší vůli nedokážete najít mezi všemi těmi černými svršky? Perfektním řešením je zabudované osvětlení!

Šatníky v našem online obchodě

V našem online obchodě najdete velký výběr výhodných šatníků, které splní všechny vaše sny o bydlení: skříně s otočnými dveřmi a rohové skříně, ale i modely s posuvnými dveřmi a kombinované skříně. Každý tu najde něco podle vlastního vkusu: nadčasovou eleganci nebo masivní dřevěné skříně, stejně jako trendové kousky se zajímavými povrchy nebo metalízou. Pokud má do sebe stylově všechno zapadat od skříně přes postel až po komodu a noční stolek, nabízíme vám naše nejmodernější ložnicové programy. Stačí se podívat na stránku mobelix.cz!

Jen jedno kliknutí u vás doma!

V našem e-shopu najdete nejen špičkovou kvalitu za nepřekonatelně výhodnou cenu, ale i zákaznické služby, které nemají obdoby! Vy si svůj nový šatník vyhledáte, my vám ho dodáme a přímo u vás ho i rádi smontujeme. Pokud se vám nebude líbit, můžete nám ho do 14 dní vrátit. Hodně zábavy při zkoušení!