Koupelny

accessibility.listing.screenReader.filterbar

868 produktů

868 produktů
Nejnižší cena za posledních 30 dní 2 999,‒ Kč**
2 499,‒ Kč
Vysoká Skříň Giga - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (40/190/32cm)Vysoká Skříň Giga - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (40/190/32cm)
-16% Z REKLAMY
Zobrazeno 60 z 868 výrobků

Přeskočit úsek

Koupelna jako zóna pohody: odpočinek pro všechny smysly

Koupelna je v dnešní době především jedno: oáza zkrášlování a wellnessu určená k relaxaci, kde si chcete odpočinout od každodenních povinností. Ponořit se večer do teplé vody, užívat si harmonického prostředí s pěkným nábytkem a hodit všechny problémy za hlavu – to zní jako relaxace ve vlastní domácnosti! Ráno však může znovu zavládnout shon, když všichni vstanou pozdě tak jako vždy a chtějí se najednou dostat do koupelny – tehdy je mimořádně důležité, aby byla koupelna zařízená i funkčně a prakticky. V e-shopu Möbelix najdete skvělé koupelnové sestavy, hebké froté ručníky a všechno ostatní, co budete potřebovat pro své osobní království pohody!

Získejte díky Möbelix jednoduše a rychle svou novou vysněnou koupelnu!

Náš široký sortiment zahrnuje řadu moderních koupelen, které navodí příjemnou a lákavou atmosféru. Pomocí nábytku ze stejné sestavy dosáhnete v místnosti pocit harmonie, což zvýší faktor odpočinku ve vaší oáze wellnessu. Koupelnový nábytek nabízíme v pěkných světlých odstínech dřeva v kombinaci s bílou barvou, což opticky navodí klid, dodá rodinné koupelně útulnost a vytvoří ideální prostředí na důkladné uvolnění při programu spojeném s rozmazlováním. Kdo má rád elegantnější věci, měl by si vybrat zařízení do koupelny s tmavším barevným odstínem pro stylovou eleganci.

Od A jako armatura až po Z jako sklenice na čištění zubů: všechno na jedno kliknutí!

V koupelně je kromě harmonické atmosféry důležité jedno: má být praktická! Co takhle například zrcadlová skříňka? Uložíte do ní všechny potřeby pro perfektní styling a ozáříte ji integrovaným LED osvětlením – ideální pro malování a úpravu účesu! Ve funkčně vybavené koupelně by neměla chybět ani skříňka pod umyvadlo. Díky tomu optimálně využijete místo ve své oáze wellnessu. Samozřejmě nesmí chybět ani koupelnový nábytek, jako jsou spodní skříňky, horní skříňky a držáky ručníků, abyste měli ručníky vždy po ruce, a také kosmetika a produkty pro péči o tělo.

Malá koupelna – velký dojem? Ano, jde to!

A to díky správnému koupelnovému nábytku a několika trikům, které vám hned prozradíme. Nejvhodnější jsou závěsné skříňky nebo úzké horní skříňky, které nepotřebují mnoho místa. Poskytují hodně úložného prostoru a díky nim budete mít všechno po ruce, abyste mohli začít svůj den uvolněně, od ručníku až po kartáč na vlasy. Nábytek by měl být elegantní bílý nebo imitace dřeva, aby opticky zvětšil vaši koupelnu. Navíc je velmi výhodné umístit do koupelny velké zrcadlo, díky čemuž se místnost opticky zvětší a bude odrážet světlo. Je tedy celkem jednoduché proměnit malou koupelnu na velkou oázu wellnessu s uvolněnou atmosférou! Nízké jsou i ceny v e-shopu Möbelix – kromě atraktivních koupelnových sestav tu najdete řadu stylového příslušenství, froté ručníky, trendové koupelnové rohože a mnohem více v moderním designu a s pestrými barvami!

Obrovský online výběr výhodného nábytku do vaší koupelny!

Naše programy pro koupelny jsou navzájem perfektně sladěny a obsahují bohatý výběr skříněk do vaší koupelny plné pohody! Vašim potřebám je perfektně přizpůsoben i náš zákaznický servis: garance nejlepší ceny, 14 denní možnost vrácení zboží, dodání a montáž na požádání, nezávazná rezervace v pobočce podle vašeho výběru – to zní jako zábava při nakupovaní plném pohody!