Textil do domácnosti

accessibility.listing.screenReader.filterbar

2 067 produktů

2 067 produktů
Více barevK dispozici více barev
Nejnižší cena za posledních 30 dní 1 999,‒ Kč**
1 699,‒ Kč
849,50 Kč / kus
Dodání zdarma
  • Dekorační Polštář Ružový - pink, Konvenční, textil (40/40cm) - MID.YOU
  • Dekorační Polštář Safari - vícebarevná, Konvenční, textil (40/40cm) - MID.YOU
  • Dekorační Polštář Šeříkový - šeříková, Konvenční, textil (40/40cm) - MID.YOU
Dekorační Polštář Ružový - pink, Konvenční, textil (40/40cm) - MID.YOUDekorační Polštář Ružový - pink, Konvenční, textil (40/40cm) - MID.YOU
AKCE %
Zobrazeno 60 z 2067 výrobků

Přeskočit úsek

Domácí textilie zútulní váš příbytek

Hebká přikrývka na pohovce, teplá koupelnová rohož před umývadlem nebo množství polštářů v posteli – domácí textilie šíří pohodu v každé místnosti. Jsou třešničkou na dortu vašeho zařízení, která završí atmosféru bydlení. Polštáře, závěsy a koberce jsou navíc znakem individuality, protože odrážejí váš osobní vkus. Vlastní čtyři stěny zútulníte nákupem domácích textilií v Möbelix s rozmanitým designem a z příjemných materiálů.

Více komfortu v každém pokoji

Perfektní relaxace v obýváku, vydatný spánek nebo pocit wellnessu v koupelně – domácí textilie splní vaše přání.

Obývák

Položte pár polštářů a přikrývku na svou pohovku a hned uvidíte, že tato malá změna má enormní účinek. Tyto domácí textilie změní stejně jako koberce a závěsy atmosféru v místnosti. Díky výrazným barvám totiž vznikne kontrast v porovnání s jednoduchou úpravou stěn a nábytkem v neutrálních barevných odstínech. Využijte proto domácí textilie i k tomu, abyste se ve své domácnosti znovu cítili lépe. Přikrývky a návleky zakryjí starší čalouněný nábytek a židle a osvěží obývák nebo jídelnu. S malou námahou a při malých výdajích zkrášlíte pomocí domácích textilií svůj příbytek.

Koupelna

Pomocí koupelnových textilií proměníte i obyčejné sanitární zařízení na oázu wellnessu. Koupelnové koberečky a ručníky z hebkého materiálu a v atraktivních barvách snadno navodí pozitivní atmosféru. Myslete i na WC pro hosty, protože dekorativní domácí textilie, například ručníky a útulné koupelnové předložky, dokáží stejně tak ocenit i vaše hosté.

Ložnice

Vydatný spánek je životně důležitý. Proto vám doporučujeme vytvořit pomocí ložních textilií atmosféru klidu. Důležité je, abyste se identifikovali se zařízením. Proto si u nás vyberte online ložní prádlo s různým designem. Nejlépe bude, pokud se rozhodnete pro růžovou, modrou nebo zelenou, protože tyto barvy velmi dobře navozují spánek. Rozhodněte se i v případě ložní přikrývky a polštářů podle svého osobního cítění. Přitom je relevantní, zda raději spíte v teple nebo chladu, zda ležíte spíše na boku, na zádech nebo na břiše.

Materiál, který vytváří útulnost

Domácí textilie z našeho e-shopu jsou zpravidla zhotoveny z bavlny, umělých vláken nebo směsné tkaniny. Některé ložní přikrývky a polštáře jsou kromě toho vyrobeny z mikrovlákna, protože plní termoregulační funkci a vytvářejí příjemnou atmosféru při spaní. Při výběru našich produktů dbáme v první řadě na:
 
  • vhodnost pro každodenní používání,
  • jednoduchou údržbu,
  • příjemný pocit na dotek.