Závěsy a záclony

accessibility.listing.screenReader.filterbar

315 produktů

315 produktů
Zobrazeno 60 z 315 výrobků

Přeskočit úsek

Závěsy dodají vašemu příbytku útulnost

Optimalizujte dojem z místnosti použitím závěsů na oknech. Poutavé designy a atraktivní látky vytvoří útulné prostředí v každém pokoji.

Optimální ochrana před pozorováním a sluncem

Závěsy slouží jednak jako dekorace a zároveň na ochranu před sluncem a nechtěnými pohledy. Nabízíme vám modely z nejrůznějších materiálů, které plní různé funkce.
 
  1. (polo)průsvitné - Záclony z jemné látky jsou ideální k ochraně před pozorováním u okna, přičemž do místnosti bude stále pronikat dostatek denního světla. Doporučujeme vám je tehdy, jestliže chcete závěs zavěsit přímo před okenní tabuli. V obýváku, dětském pokoji a v kuchyni tak budou zároveň působit atraktivním poutavým dojmem.
     
  2. neprůhledné - Silnější látky zajistí, že přes závěsy nepronikne téměř žádné nebo žádné světlo. Jsou velmi vhodné k zatemnění během večera nebo v ložnici. Obvykle se průsvitné modely kombinují s neprůhlednými, aby tak poskytovaly ideální ochranu před pozorováním a sluncem přes den i v noci.

Atmosféra pohody díky záclonám s vkusným designem

Kupte si závěsy podle individuálního vkusu s grafickými nebo hravými vzory, s klasickými pruhy nebo kárované. Máte-li raději jednoduchost, doporučujeme vám sáhnout po jednobarevných modelech z našeho online sortimentu. Alternativou jsou decentní vzorované designy. Pro mladé, nebo pokud chcete, aby vás u okna obdivovali, jsou správnou volbou závěsy s velkým potiskem.

Pokud jde o barvy, rozhodněte se buď podle svých osobních zálib nebo vhodně vzhledem k zařízení. Harmonického prostředí dosáhnete sladěním záclon s designem koberců, polštářů a dalších domácích textilií.

Moderně působí vzhledem ke své jednoduchosti rolety. Jsou velmi vhodné do koupelny, protože tyto závěsy můžete pohodlně a podle vlastních přání vytáhnout nebo spustit. Kromě toho je můžete zkombinovat se záclonami, abyste v obýváku získali perfektní ochranu před sluncem a pozorováním.

Možnosti upevnění a materiá

Nejlepší bude, pokud si společně se záclonami objednáte hned i vhodné tyče. V našem e-shopu je nabízíme v různých vyhotoveních. Závěsy jsou vybaveny poutky, očky nebo tunelem tak, aby bylo možné je jednoduše navléct na tyč. V obchodech mají obvykle univerzální pásku, takže se dají snadno namontovat na závěsnou lištu. Délku můžete u některých modelů individuálně upravit, protože se dají jednoduše zkrátit.
Většina závěsů je zhotovena z polyesteru, bavlny nebo směsné tkaniny, přičemž se dají prát v automatické pračce při teplotě 30 °C.