Kuchyně

accessibility.listing.screenReader.filterbar

1 134 produktů

1 134 produktů
Více barevK dispozici více barev
2 999,‒ Kč
 • Komoda Leon - bílá/dub artisan, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
 • Komoda Leon 2 - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
Komoda Leon - bílá/dub artisan, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)Komoda Leon - bílá/dub artisan, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
-25% Z REKLAMY
Více velikostíK dispozici více velikostí
1 999,‒ Kč
Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (116/84/30cm)Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (116/84/30cm)
TOP NABÍDKA
Více velikostíK dispozici více velikostí
1 399,‒ Kč
Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (88/70/30cm)Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (88/70/30cm)
TOP NABÍDKA
Více barevK dispozici více barev
2 999,‒ Kč
 • Komoda Leon 2 - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
 • Komoda Leon - bílá/dub artisan, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
Komoda Leon 2 - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)Komoda Leon 2 - černá/antracitová, Moderní, kompozitní dřevo/plast (117/92,3/38cm)
-25% Z REKLAMY
Více velikostíK dispozici více velikostí
999,‒ Kč
Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (60/70/30cm)Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (60/70/30cm)
TOP NABÍDKA
Zobrazeno 60 z 1134 výrobků

Přeskočit úsek

Kuchyně

Inovativní, individuální a funkční: to jsou vlastnosti, které by měly splňovat moderní kuchyně. Inteligentní vestavěné kuchyně v klasické bílé barvě, žádané venkovské kuchyně nebo kuchyně na míru od našich projektantů kuchyní – v Möbelix najdete výhodné kuchyně z kvalitních materiálů s inovativní výbavou a energeticky účinnými elektrospotřebiči, které vyhoví všem požadavkům. Naši experti na kuchyně Möbelix vás budou rádi informovat o nabídkách kuchyní, nejrůznějších tvarech kuchyní a také o tom, na co byste měli myslet při plánování kuchyně.

Kuchyně v Möbelix

Dobré kuchyně se vyznačují kombinací vzhledu, funkčnosti a odolných materiálů. Protože kuchyně už dávno není účelovou místností, ale centrem obytného prostoru. Vaše vysněná kuchyně by proto měla odpovídat vašemu osobnímu stylu, vašim požadavkům a přáním, ale i nabídce prostoru a vašemu rozpočtu. K plánování perfektní kuchyně tak už nepatří jen rozmístění nábytku a zapojení elektrospotřebičů.

Na co je třeba dávat si pozor při koupi kuchyně?

Už před koupí byste si měli důkladně promyslet, jaké materiály a jaký design upřednostňujete pro svou kuchyni, jaké elektrospotřebiče a kolik úložného prostoru budete potřebovat. Kuchyň by se měly naplánovat tak, aby v ní práce mohly probíhat jednoduše a účinně a tím se ulehčovaly. Zeptejte se sami sebe, které prvky jsou pro vás důležité a jak by měly být rozmístěny v prostoru. Otevřená obytná kuchyně s kuchyňským ostrůvkem, kompaktní kuchyňská linka, praktická rohová kuchyně – ne každý tvar kuchyně je vhodný do každého prostoru. Proto by se měla při výběru tvaru kuchyně zohlednit i nabídka prostoru.

Hledání vhodné kuchyně

Jaké kuchyně jsou dostupné?

Od kompaktních, výhodných kuchyňských bloků až po plánované kuchyně na míru – velký sortiment kuchyní od Möbelixu splní každé přání. Individuálně plánovaná vestavěná kuchyň se dá počínaje barvou přes materiály až po výbavu přizpůsobit do nejmenších detailů vašim individuálním přáním. Kuchyňské bloky dokáží důmyslně využít místo, získají si vás svým kompaktním tvarem a jsou ideální volbou pro malé kuchyně a pro všechny, kdo jsou odkázáni na krátké dodací lhůty. Nabízíme vám přehled výhod kuchyňského bloku a vestavěných kuchyní:

Výhody kuchyňského bloku
 
 • kuchyňské bloky od 6399 Kč,
 • kuchyňské bloky na skladě s možností okamžitého dodání,
 • ideální pro nízký rozpočet,
 • mnoho možností úpravy.

Výhody vestavěných kuchyní
 
 • možnost individuálního naplánování,
 • kvalitní materiály,
 • moderní technika a výbava.

Které kuchyně jsou moderní?

Další otázkou, kterou byste si měli při koupi kuchyně položit, je otázka ohledně stylu. Vždyť vaše kuchyně by vám měla dlouho poskytovat radost a chcete se v ní rádi zdržovat. Kuchyně v bílé barvě jsou obzvláště klasické a tou správnou volbou pro všechny, kdo chtějí investovat do designu s dlouhou životností. Bílá je a zůstává i v roce 2018 nejoblíbenější barvou kuchyně. V kurzu jsou tento rok i kuchyně šedé barvy. Paleta barev jepřitom skutečně rozmanitá: každý si najde svůj ideální barevný odstín od světle šedé až po šedý odstín kamene a tmavou břidlicově šedou. Útulné kuchyně se vzhledem dřeva, které lákají k posezení, jsou opět velmi moderní. Romantické kuchyně ve venkovském stylu a kuchyně ve stylu Vintage dodávající osobitou atmosféru se nyní kombinují s vitrínami, které tento rok zažívají velký návrat!

Jaká výška kuchyně je ideální?

I když se už kuchyně v současnosti nepovažují výlučně za pracoviště, zůstává jejich hlavní úlohou vaření. Abyste si ulehčili práci, mají kromě dobrého osvětlení a správného nářadí svůj význam i ergonomické aspekty. Výrobci kuchyní reagovali na tento požadavek produkcí různých výšek tělesa a podstavce. Díky tomu se dá pracovní výška individuálně nastavit na vaši tělesnou výšku. Přesto existuje pro výšku kuchyní i standardní rozměr, který se pohybuje od 86 do 91 cm.

Co potřebujete, chcete-li mít perfektní kuchyň?

Inteligentní řešení úložného prostoru

Pokud chcete svou kuchyň využít efektivně, je velmi důležitý pořádek. Inteligentní systémy úložného prostoru vám pomohou uložit nádobí, příbory, domácí spotřebiče a příslušenství. Potravinoví skříňky, vložky do zásuvek, rohové vysouvání a všestranné policové systémy jsou praktické při perfektním využití místa ve vaší kuchyni.

Správná výbava

Správná varná deska, energeticky účinná chladnička nebo moderní digestoř – kuchyně jsou perfektní až tehdy, když si vyberete vhodné elektrospotřebiče. V Möbelixu najdete velký výběr moderních elektrospotřebičů do své kuchyně od značkových výrobců. Naši experti na kuchyně vám rádi poradí, abyste se rozhodli správně.

Vaše výhody v Möbelix

Rozhodněte se pro jednu z kuchyní z bohatého sortimentu Möbelix a profitujte z mnoha našich výhod:
 

 • velký výběr vestavěných kuchyní, kuchyňských bloků,
 • výhodná koupě kuchyní v Möbelix,
 • kvalitní kuchyňská výbava a energeticky účinné elektrospotřebiče za nízkou cenu,
 • kompetentní poradenství a doplňkový montážní servis za pevnou cenu,
 • ztvárnění kuchyní v online plánovači kuchyní Möbelix,
 • pohodlný online nákup kuchyní v našem online obchodě Möbelix.;