Kuchyňské skřínky a sektorové kuchyně


Kuchyňské skřínky a sektorové kuchyně

(95 produktů)

Samostatné kuchyňské skříňky: dostupné typy

Samostatné kuchyňské skříňky poskytují místo pro všechny kuchyňské potřeby, jako je nádobí, příbory, hrnce, pánve či různé potraviny. Kromě toho plní kuchyňský nábytek nejen funkční účel, ale získá si vás i stylovými prvky designu. V online obchodě Möbelix najdete velký výběr prvků, jako jsou například lékárenské skříňky, horní skříňky, spodní skříňky a pracovní desky.

Skvělý úložný prostor v kuchyňských skříňkách

Když je k dispozici málo místa, tím lépe se musí kuchyně naplánovat. Praktické řešení zajistí, že zůstane dost místa pro volnou pracovní plochu. Extra vysoké samostatné kuchyňské skříňky navíc poskytují hodně úložného prostoru – toto a mnohem více najdete v Möbelixu za nepřekonatelnou výhodnou cenu.


Lékárenské skříňky: lékárenská skříňka je skutečným zázrakem z hlediska úložného prostoru, protože se využije do posledního koutku. Zejména v blízkosti varné desky je tento klasický prvek nevyhnutelný – aspoň budete mít hned po ruce všechny potraviny. 
Horní skříňky: závěsné skříňky jsou mimořádně praktické. Dají se do nich uložit sklenice, talíře a mnoho dalších potřeb, které jsou vždy na dosah. Horní skříňky se dají zavěsit nad pracovní desku nebo přímo nad dřez. 
Spodní skříňky: spodní skříňky jsou základem pro pracovní desku a zároveň poskytují mnoho úložného prostoru. Hrnce, domácí spotřebiče a příslušenství najdou své místo v otevřených přihrádkách nebo zásuvkách. 
Přepážka pro spotřebiče a pracovní desky: žádná část kuchyně se nepoužívá tak často jako kuchyňská pracovní deska, která musí něco vydržet.

Tipy pro plánování kuchyně

Samostatné kuchyňské skříňky mohou být součástí vestavěných kuchyní a kuchyňských bloků nebo samostatným kusem nábytku. Záleží jen na situaci s místem ve vašem bytě, které kusy nábytku budou ve vaší kuchyni účelné. Proto si můžete koupit kuchyňské skříňky samostatně nebo vzájemně zkombinovat jejich velký výběr.

Samostatné kuchyňské skříňky v rozličných stylech

Zatímco v posledních letech byly v kuchyni žádané křiklavé barvy, vrací se trend zpět k přírodním odstínům a ke klasické bílé barvě. Samostatné kuchyňské skříňky v bílé barvě se klientům líbí už řadu let a nikdy nevyjdou z módy. Zejména do malých místností se doporučují samostatné kuchyňské skříňky s bílými nebo světlými čely, zadními stěnami a pracovními deskami.


Plánování kuchyně v Möbelixu zdarma

Pomocí online plánovače kuchyně si můžete z domu naplánovat zdarma svou novou kuchyni bez jakéhokoliv stresu. Samostatné kuchyňské skříňky můžete samozřejmě výhodně a individuálně zkombinovat i se současnými kuchyněmi. Je jedno, zda vsadíte na aktuální trendy nebo nosíte představy o své vysněné kuchyni v hlavě už celé měsíce – nejdůležitější jsou při plánování kuchyně vaše individuální přání. Ať si už koupíte své samostatné kuchyňské skříňky online nebo si dohodnete setkání s některým z našich projektantů kuchyní – v obou případech jste na prvním místě vy a vaše potřeby. Samostatné kuchyňské skříňky jsou v Möbelixu dostupné i za málo peněz!


Kuchyně - všechny kategorie