Kuchyňské linky a bloky


header_-50%_kuch_termin_CTA_CZ k ponuke
header_50%_kuch_CZ


1) -50% na plánované kuchyně. Sleva se vztahuje na kuchyně naplánované od 30.09.2019 do 31.10.2019. Sleva se nevztahuje na dříve uzavřené kupní smlouvy, nebo neukončená plánování. Slevy není možné kombinovat. Sleva se počítá z běžných prodejných cen a nevztahuje sa na služby, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Využijte možnost online rezervace termínu na 3D plánování na pobočce. ►

2) Dodání a montáž za 1 Kč. Platí do 31.10.2019. Neplatí pro již uzavřené zakázky. Bez plynových, vodovodních a elektrických přípojek. Na všechny rozložené kuchyňské programy se akce „Dodání & montáž“ nevztahuje (budou účtovány ceny podle běžného ceníku).


Kuchyňské linky a bloky

(33 produktů)

Rohové kuchyně Möbelix

Moderní rohové kuchyně jsou perfektní volbou pro každý prostor, protože dokonale využijí dostupnou nabídku místa. Půdorys kuchyně ve tvaru L zajistí krátké vzdálenosti a perfektní pracovní trojúhelník: tři nejdůležitější činnosti v kuchyni jsou totiž díky rozmístění sporáku, dřezu a chladničky perfektně sladěny. V neposlední řadě se dají rohové kuchyně díky svému tvaru kombinovat i s kuchyňským ostrůvkem nebo jídelním koutem se stolem a židlemi a používat jako otevřená, moderní obytná kuchyň. Vzhledem ke tvaru je velmi důležité odborné vyměření a montáž kuchyně. Budete tak mít jistotu, že všechny detaily budou navzájem v dokonalé harmonii.

Nabízíme vám opětovné přehledné shrnutí všech výhod rohových kuchyní:
velká pracovní plocha,
množství úložného prostoru,
vhodné téměř pro každou nabídku prostoru,
perfektně uspořádaný pracovní trojúhelník,
početné možnosti ztvárnění.
Skvělé vybavení moderními elektrospotřebiči

Vaření a pečení je zábava až tehdy, když jsou elektrospotřebiče perfektně přizpůsobeny vaším požadavkům a potřebám. Od energeticky účinné chladničky přes moderní myčku nádobí až po inovativní varnou desku – v Möbelixu najdete velký výběr hodnotných elektrospotřebičů od značkových výrobců ve všech cenových skupinách. Při plánování rohových kuchyní dbají naši experti na kuchyně na ergonomickou pracovní výšku kuchyňského nářadí a spolu s vámi vyberou to vhodné.

Úložný prostor i v malých kuchyních

Zejména tehdy, když jsou kuchyně malé, se dostupné místo musí efektivně využít. Rohové kuchyně jsou v tomto případě ideálním řešením. Díky důmyslnému naplánování kuchyně poskytnou množství úložného prostoru na nádobí, elektrospotřebiče a kuchyňské pomůcky. Police, lékárenské skříňky, zásuvky, horní a rohové skříňky s úsporou místa se dají perfektně začlenit a enormně rozšíří možnosti úložného prostoru vaší kuchyně.  Do rohů jsou vhodné speciální rohové skříňky a praktické karuselové skříňky. S otázkami týkajícími se řešení na míru se obraťte na některého z našich kompetentních poradců pro kuchyně Möbelix a společně naplánujte svou vysněnou kuchyni.

Individuální design vaší rohové kuchyně

Chcete mít nadčasovou rohovou kuchyni v bílé nebo raději stylové kombinaci barev? Matná nebo lesklá čela? Skleněné zadní stěny nebo jednoduchá zadní stěna s výklenkem? V Möbelixu se vaše přání ohledně designu stanou realitou. Díky speciálním detailům, jako jsou moderní kuchyňské prvky a skvělé možnosti osvětlení, vypadají rohové kuchyně nejen moderně, ale získají si vás i speciální funkčností. Přijďte do některé z našich poboček na konzultační rozhovor a spolu s našimi experty na kuchyně přetavte své nápady do podoby vysněné kuchyně.


Velký výběr v Möbelixu

Hledáte právě perfektní rohovou kuchyni? Přijďte do jedné z našich 12 poboček Möbelix po celé České republice a nechte se inspirovat velkým výběrem kuchyní. Nebo navštivte náš online obchod Möbelix, kde si naše kuchyně ve tvaru L můžete zakoupit online.


Kuchyně - všechny kategorie