Kuchyňské bloky bez spotřebičů

(26 produktů)

Skvělý úložný prostor za málo peněz

Dobrá kuchyně nemusí být drahá. Kuchyňské bloky Möbelix vás nadchnou svou funkčností a efektivním rozčleněním. Právě v malých kuchyních je velmi důležité dobře si naplánovat nabídku úložného prostoru. Prefabrikované kompletní balíky, které dovedně navrhli naši profesionálové, si můžete vzít přímo s sebou domů. Existuje samozřejmě i možnost přizpůsobení hotových kuchyňských bloků vašim představám: od namontování lékárenské skříňky až po individuální pracovní výšku nebo speciální řešení zásuvek či skříněk. Výběr je na vás! Kuchyňské bloky bez spotřebičů jsou v Möbelixu dostupné v podobě hotových finálních výrobků nebo jako výstupní objekt individuálního plánování. V pobočkách Möbelix vám naši zaměstnanci rádi vyhotoví bezplatný 3D plán vaší vysněné kuchyně.

Jak drahá je kuchyně bez spotřebičů?

V Möbelixu najdete kuchyně pro každý rozpočet. Cena se přitom řídí požadovanou velikostí, materiálem, modelem a výbavou. V online obchodě Möbelix a v pobočkách jsou kuchyňské bloky bez spotřebičů dostupné do 13000,- Kč. Kuchyňský blok pro nízký rozpočet je vhodný do kompaktních kuchyní stejně jako do otevřené obytné kuchyně. Modely na skladě jsou ihned k dispozici.

Jak se dá zajistit více úložného prostoru v malé kuchyni?

Malý, ale šikovný! V souladu s tímto heslem nabízejí moderní kuchyňské bloky důmyslné řešení úložného prostoru. Praktické vložky do zásuvek na příbory nebo koření zajistí pořádek. Díky tomu si bude žít každá zásuvka svým vlastním životem, protože do ní bude možné řádně uložit pánev, hrnce či domácí spotřebiče. Výrazně vám to ulehčí každodenní život, nakonec vždycky všechno najdete rychle a jednoduše. Závěsné zařízení a praktické systémy polic využijí místo do posledního centimetru. Zásuvky spodních skříněk vytvoří dodatečný úložný prostor. Oblíbenou doplňkovou výbavou je kromě toho úzká lékárenská skříňka, která se většinou naplánuje do blízkosti varné desky. Zabere málo místa, je vytahovací a díky ní budete mít nejdůležitější přísady vždy na dosah ruky. K optimální likvidaci kuchyňských odpadů je vhodný integrovaný systém separování odpadu. Naši zaměstnanci Möbelix vás budou rádi informovat o individuálních možnostech, pokud se zajímáte o naše kuchyňské bloky bez spotřebičů. Poradí vám při obstarávání vaší nové kuchyně. Budete překvapeni, jak rychle, výhodně a jednoduše se dá koupit kuchyně!

Krok za krokem ke kuchyňskému bloku

Ten, kdo se rozhodne pro jeden z našich praktických kuchyňských bloků bez spotřebičů, zvolí si nejrychlejší cestu ke kuchyňskému štěstí. Jediné, co přitom musíte udělat, je předem přesně vyměřit místnost. Váš profesionál na kuchyně Möbelix vám poradí při všech dalších otázkách: od výběru barvy přes čela, pracovní desky nebo armatury – kuchyně bez spotřebičů plně přizpůsobíme vašemu vkusu. Prefabrikované kompletní balíčky jsou zase ihned připraveny k použití a můžete si je přímo vzít s sebou domů. Na požádání vám kuchyni odborně namontují naši experti. Rychleji nemůže být kuchyně hotová.


Kuchyňské linky a bloky


Kuchyně - všechny kategorie