Rohové kuchyňské linky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

19 produktů

19 produktů
Zobrazeno 19 z 19 výrobků

Přeskočit úsek

Rohové kuchyně Möbelix

Moderní rohové kuchyně jsou perfektní volbou pro každý prostor, protože dokonale využijí dostupnou nabídku místa. Půdorys kuchyně ve tvaru L zajistí krátké vzdálenosti a perfektní pracovní trojúhelník: tři nejdůležitější činnosti v kuchyni jsou totiž díky rozmístění sporáku, dřezu a chladničky perfektně sladěny. V neposlední řadě se dají rohové kuchyně díky svému tvaru kombinovat i s kuchyňským ostrůvkem nebo jídelním koutem se stolem a židlemi a používat jako otevřená, moderní obytná kuchyň. Vzhledem ke tvaru je velmi důležité odborné vyměření a montáž kuchyně. Budete tak mít jistotu, že všechny detaily budou navzájem v dokonalé harmonii.

Nabízíme vám opětovné přehledné shrnutí všech výhod rohových kuchyní:

  • velká pracovní plocha,
  • množství úložného prostoru,
  • vhodné téměř pro každou nabídku prostoru,
  • perfektně uspořádaný pracovní trojúhelník,
  • početné možnosti ztvárnění.

Skvělé vybavení moderními elektrospotřebiči

Vaření a pečení je zábava až tehdy, když jsou elektrospotřebiče perfektně přizpůsobeny vaším požadavkům a potřebám. Od energeticky účinné chladničky přes moderní myčku nádobí až po inovativní varnou desku – v Möbelix najdete velký výběr hodnotných elektrospotřebičů od značkových výrobců ve všech cenových skupinách. Při plánování rohových kuchyní dbají naši experti na kuchyně na ergonomickou pracovní výšku kuchyňského nářadí a spolu s vámi vyberou to vhodné.

Úložný prostor i v malých kuchyních

Zejména tehdy, když jsou kuchyně malé, se dostupné místo musí efektivně využít. Rohové kuchyně jsou v tomto případě ideálním řešením. Díky důmyslnému naplánování kuchyně poskytnou množství úložného prostoru na nádobí, elektrospotřebiče a kuchyňské pomůcky. Police, potravinové skříňky, zásuvky, horní a rohové skříňky s úsporou místa se dají perfektně začlenit a enormně rozšíří možnosti úložného prostoru vaší kuchyně.  Do rohů jsou vhodné speciální rohové skříňky a praktické karuselové skříňky. S otázkami týkajícími se řešení na míru se obraťte na některého z našich kompetentních poradců pro kuchyně Möbelix a společně naplánujte svou vysněnou kuchyni.

Individuální design vaší rohové kuchyně


Chcete mít nadčasovou rohovou kuchyni v bílé nebo raději stylové kombinaci barev? Matná nebo lesklá čela? Skleněné zadní stěny nebo jednoduchá zadní stěna s výklenkem? V Möbelixu se vaše přání ohledně designu stanou realitou. Díky speciálním detailům, jako jsou moderní kuchyňské prvky a skvělé možnosti osvětlení, vypadají rohové kuchyně nejen moderně, ale získají si vás i speciální funkčností. Přijďte do některé z našich poboček na konzultační rozhovor a spolu s našimi experty na kuchyně přetavte své nápady do podoby vysněné kuchyně.

Velký výběr v Möbelix

Hledáte právě perfektní rohovou kuchyni? Přijďte do jedné z našich 12 poboček Möbelix po celé České republice a nechte se inspirovat velkým výběrem kuchyní. Nebo navštivte náš e-shop Möbelix, kde si naše kuchyně ve tvaru L můžete zakoupit online.