Doplňky do obýváku


Doplňky do obýváku

(37 produktů)

Doplňky do obýváku: malé detaily, které potěší

Většinou jsou to malé detaily, které opravdu zútulní obývák a dodají mu osobitost. Kromě čalouněného nábytku, polic, komod či stolů jsou to právě s láskou vybírané doplňky do obýváku, které z něj udělají pokoj, ve kterém budete rádi relaxovat, hrát se, číst nebo sledovat televizi.

Doplňky do obýváku, které zahřejí srdce i ruce

Co může byt příjemnější než praskání ohně v krbu během pochmurného podzimního dne? Téměř v žádném bytě to však není reálně možné. Řešením je elektrický krb, který poskytne stylový dojem klasického krbu a v okamžiku vykouzlí náladu jako na chatě. Nabízíme kvalitní příjemné modely v černé nebo bílé barvě, ale i nejmodernější elegantní exempláře.  


I šťastní majitelé krbu u nás najdou vhodné příslušenství, jako jsou rustikální kůlničky na dříví ze železa nebo v kombinaci skla a železa, kovové nádoby na popel či praktický krbový vozík na dřevo pletený z vrbového proutí.


Příjemné teplo jiného druhu poskytují naše elegantní podušky, které propůjčí každému prostoru atmosféru pohody. Velké, útulné podlahové polštáře v různých pestrých barvách se dají flexibilně použít a ozvláštní každý obývák ležérní elegancí. Pokud hledáte výhodnou soupravu podušek nebo podhlavníků, určitě je najdete v našem on-line obchodě. Elegantní modely s jednoduchou údržbou jsou vhodné nejen na gauč, ale i do ložnice, pokoje pro hosty či pokoje pro mládež.

Osvětlení nábytku, které jej nechá vyniknout

Chcete-li na svůj nábytek upozornit, nabízíme vám bohatý výběr osvětlovacích prostředků s jednoduchou montáží, jako například osvětlení skleněné podlahy, mobilní svítidla a podhledová svítidla.


Kromě toho nabízíme i praktická bodová svítidla, jednoduchá a elegantní stropní svítidla nebo trendová zrcadlová svítidla v různém vyhotovení za nejlepší cenu.

Péče o nábytek: dlouhodobé potěšení z vašeho nábytku

Abyste se mohli co nejdéle těšit ze svého nábytku, doporučujeme vám jeho pravidelné čištění. Díky naší profesionální výbavě je to hračka! Na nečistoty koberců nabízíme náš multifunkční a účinný čistič koberců, proti kterému nemají skvrny žádnou šanci.


Pro svou pohovku nebo lenošku najdete v závislosti na materiálu čistící soupravu na umělou kůži nebo intenzívní čisticí prostředek na textilie. Zajistíte tak odpovídající ošetření každého povrchu.


Škrábance, díry či malá poškození vašich polic, komod nebo stolů se dají ve chvilce odstranit pomocí soupravy na ošetřování a opravu nábytku. Dá se použít pro všechny druhy dřeva a také na fóliové, olejované a lakované povrchy.

Doplňky do obýváku v našem online obchodě

Na stránce mobelix.cz najdete ohromnou nabídku praktických a výhodných doplňků do obýváku, které si můžete objednat online a nechat si je doručit, nebo si je můžete ihned osobně převzít v nejbližší pobočce. I v tomto případě platí: díky dlouholetým zkušenostem nabízíme nejlepší kvalitu ve spojení s nejlepší cenou!


Obývací pokoje