categorypage-c16C1_top_bild

Zahradní sety

Zahradní sety

(27 produktů)

Zahradní soupravy pro vlastní oázu pohody

Když se dny prodlužují a teploty znovu stoupají nahoru, trávíme rádi mnoho času na vlastní zahradě. Kromě prací na zahradě nás čekají i příjemné chvíle uprostřed zeleně. Nezáleží na tom, zda je naše vlastní zahrada malá nebo velká, zahradní soupravy z Möbelixu jsou pozvánkou k trávení chvil odpočinku pod širým nebem.

 

Protože každá zahrada má svou osobitost, nabízí Möbelix celou řadu různých souprav zahradního nábytku a sedacích souprav, které zvýrazní individuální styl vaší zahrady. Mimochodem, v našem online obchodě Möbelix můžete zahradní soupravy pohodlně nakoupit online!

Zahradní soupravy šité na míru

Právě tehdy, když je obytný prostor stísněný, oceníte svobodu zahrady nebo balkónu. Aby se z útočiště stala oáza pohody, nabízí Möbelix vhodné zahradní soupravy do vašeho exteriéru.

 

Ať už si vyberete prostorný lounge nábytek nebo zahradní soupravy s praktickými skládacími křesly, díky naším praktickým zahradním soupravám budete připraveni na každou příležitost. Skládací zahradní nábytek se dá rychle rozložit. Na grilovačky nebo společnou nedělní snídani s přáteli jsou vhodné především výsuvné stoly. Toto důmyslné řešení poskytuje místo navíc a během běžných dnů se dá znovu jednoduše zasunout. Ten, kdo má k dispozici svou vlastní velkou zahradu, si může svůj exteriér zkrášlit rozmanitými zahradními soupravami.

 

Klasické zahradní soupravy se většinou skládají ze stolu a libovolného počtu židlí, oblíbené jsou však i lavičky a stolečky. Různé komponenty se dají vzájemně kombinovat podle libosti nebo se dají získat jednotlivě. Díky tomu si můžete zahradní soupravu sestavit přesně podle vlastního přání. Kromě toho můžete požadované zahradní soupravy doplnit o příslušenství, jako jsou slunečníky či lehátka. Ten, kdo po namáhavém pracovním dnu rád odpočívá uprostřed zeleně, by si měl vybrat důmyslné lehátko, díky kterému ušetří externí slunečník.

 

Před koupí zahradní soupravy byste si měli ujasnit, která z různorodých velkostí souprav je pro vaši zeleň ideální. Zejména v případě menších zahrad a teras platí následující: je lepší sáhnout po stylové skládací zahradní soupravě, protože skládací židle a stoly jsou při nedostatku místa vždy dobrou volbou.

Zahradní soupravy pro jakýkoliv vkus

Möbelix nabízí široký výběr zahradních souprav: ať už se rozhodnete pro moderní nebo rustikální zahradní soupravy, v Möbelixu si každý najde to pravé podle vlastního vkusu. Tomu, kdo upřednostňuje přírodní vzhled, určitě vyhovují zahradní soupravy ze dřeva. Splní nejen všechna přání z optického hlediska, ale navíc se přitom používají kvalitní materiály, jako například akáciové dřevo. Velké oblibě u majitelů zahrad se těší i exteriérový nábytek z polyratanu. Není divu, vždyť tento materiál dodává zahradním soupravám ležérní jižanský vzhled, a díky svému robustnímu plastovému úpletu zajistí dlouhou životnost, takže způsobí jen malé nebo žádné výdaje související s péčí. Moderní zahradní soupravy z kovu jsou se svou výraznou kombinací materiálů přitažlivé zejména pro minimalisty při utváření obytného prostoru na volném prostranství.

 

Od rafinovaných kombinací barev a materiálů až po lákavé soupravy stolů, v Möbelixu najdete jednoduchou eleganci, ale i nápadité variace ze dřeva. Najděte si zahradní soupravu, která bude vhodná pro vás i do zahrady vašich snů.


Jak zachovat svou zahradní soupravu dlouho krásnou

Zahradní nábytek je neustále vystaven povětrnostním vlivům, například dešti a slunci, kterým by měl bez problémů odolat. Drsné povětrnostní podmínky však zanechají stopy i na zahradních soupravách. Při výběru soupravy tak hraje roli i odolnost jednotlivých materiálů vůči povětrnostním vlivům. Stačí několik jednoduchých tipů a vaše zahradní souprava bude i po první letní sezóně vypadat stále jako nová.

 

Zahradní soupravy ze dřeva ošetříte pomocí speciálního ošetřujícího oleje. Zahradní soupravy z kvalitního plastu nebo umělého ratanu se dají vyčistit mýdlovým roztokem a běžnou utěrkou z mikrovlákna. Protože tyto materiály mají po dlouholetém používání sklon k vyblednutí, doporučujeme zakrýt je speciálními ochrannými obaly, pokud je už nepoužíváte. V Möbelixu najdete ochranné obaly v různých velkostech a tvarech podle toho, co všechno do nich chcete uložit. Protože jsou ochranné obaly na zahradní nábytek zhotoveny z robustního materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům, který většinou odpuzuje vodu a je odolný vůči UV paprskům, poskytnou vaším zahradním soupravám spolehlivou ochranu před větrem a počasím.

Výhodný online nákup zahradních souprav

Od jednoduché kombinace stolů až po luxusní lounge soupravu v Möbelixu najdete velký výběr různých zahradních souprav. Máme to pravé pro každý styl, každou potřebu a každý rozpočet. Nakupujte zahradní soupravy online nebo navštivte jednu z mnoha poboček Möbelix po celé České republice.


Zahradní nábytek - všechny kategorie