Dřevěný zahradní nábytek

accessibility.listing.screenReader.filterbar

13 produktů

13 produktů
Zobrazeno 13 z 13 výrobků

Dřevěný nábytek

Dřevo je jedním z nejodolnějších a nejoriginálnějších materiálů na trhu. Výrobky z něj jsou stylové, kvalitní a nikdy nevyjdou z módy. Toužíte po dřevěném nábytku, který poskytne praktické funkce a přitom doplní exteriér? Objevte na Möbelix.cz svět pohodlných dřevěných sedaček, stolků a moderních souprav.
dřevěný nábytek, zahradní sestava Pia

Posezení v zahradě i na terase

Těšte se z příjemných teplot a slunečních paprsků tak, jak se patří. Po hodinách upravování zahrady a čištění dvora si každý zaslouží alespoň pár minut odpočinku. Užít si jej můžete na pohodlném dřevěném nábytku doplněném o měkké polštáře a podušky.

Do rozměrné zahrady je výborným řešením velká sedací souprava s masivním stolkem. Usadit se na ni může několik hostů, čímž představuje skvělého pomocníka při plánování párty nebo posezení. Menší zahradní sestavy jsou nejlepší pro menší rodiny, na terasy či dokonce balkony. Nezabírají mnoho místa a jsou praktické. Pokud budete potřebovat usadit více hostů, stačí je doplnit pohodlným polštářem k sezení nebo křeslem.

Výhodné řešení pro každého

Ať už toužíte po pohodlném místě k sezení, nebo jen praktickém kousku, dřevěný nábytek je k tomu jako stvořený. Zahradu či terasu ohraničí, dodá jí šmrnc a vytvoří pěknou zónu k odpočinku. Doplnit jej můžete stylovým koberečkem, lucernami či jiným moderním exteriérovým osvětlením. Velkou výhodou je také to, že rozložení nábytku si můžete upravit přesně podle sebe, takže se dokáže přizpůsobit každé zahradě, nemluvě o jeho snadném skladování. Po skončení sezóny lze snadno rozložit a umístit na tmavé místo.

Dřevo: odolný materiál, který neomrzí

Popularita dřeva vychází z několika jeho vlastností a výhod. K největším patří:
  • Originalita – kousek, který máte vy, nemá nikdo jiný.
  • Desítky barevných provedení – barva se odvíjí od typu stromu, případně od konečné úpravy.
  • Odolnost – dřevo je jeden z mála materiálů, který odolává různým nepříznivým podmínkám.
  • Nadčasovost – dřevěný nábytek bude moderní i za desítky let.
  • Dominance – nehledě na rozměry, nábytek ze dřeva si všimne každý i z dálky několika metrů.
  • Tvárnost – díky poměrně lehké tvárnosti může mít nábytek ze dřeva i atypické tvary.
dřevěný zahradní nábytek, sedací souprava Sabi
Tip od prodejce
Péče o dřevěný nábytek
Dřevo v exteriéru se namáhá mnohem víc než uvnitř, proto je dobré myslet na jeho péči. Pomocí ní dokážete prodloužit životnost nábytku a dodat mu nový vzhled. Údržba musí být pravidelná. Ochranný nátěr by se měl aplikovat vždy před sezónou.
Mobelix-poradca-cz.png