Zahradní židle a křesla

(14 produktů)

Zahradní křesla

Zahradní židle jsou více než jen křeslo: jsou symbolem požitku z volného času a pravého pocitu života ve vaší vlastní, osobní oáze pohody. O to důležitější je, aby se k vám zahradní křesla perfektně hodila. Möbelix má bohatou nabídku exteriérových židlí: vyberte si z rozličných materiálů a tvarů – od plastu přes kov až po hliník. Nábytek zvýrazníte pestrobarevnými nebo decentními zahradními poduškami a podložkami z bohatého exteriérového sortimentu Möbelix.

Výběr perfektního zahradního křesla

Při hledání perfektního zahradního křesla to budete mít těžké: mají to být individuální relaxační křesla nebo raději výhodná nabídka na celou soupravu? Mám upřednostnit širokou plochu na sezení ve stylu lounge nebo kompaktnější stohovací křesla? V naší nabídce najdete vhodné židle ve všech cenových skupinách – výhodná zahradní křesla v dobré kvalitě a také hliníkové židle odolné vůči povětrnostním vlivům s velmi dlouhou životností. Je jedno, pro který výrobek k sezení se rozhodnete – v Möbelixu se můžete spolehnout na přiměřený poměr mezi cenou a výkonem a na optimální komfort.

Úsporná zahradní křesla

Ne každý má na zahradě nebo na terase neomezené možnosti, pokud jde o místo. O to praktičtější jsou proto úsporné skládací nebo stohovací židle. Zahradní křesla s možností stohování se dají při větru a špatném počasí rychle odklidit a v případě potřeby stejně jednoduše znovu rozestavit. Protože díky tomu zahradní křesla nepřekážejí ani na malých zahradách, působí zahrada vždy dojmem, že je uklizená. Kromě toho se dá na terase rychle vytvořit místo pro stojan na prádlo. Rozkládací židle se rozloží jedním šmahem ruky a použijí se vždy, když se ohlásí návštěva. Vyberte si z kvalitních stohovacích nebo skládacích židlí v různých cenových skupinách, z různých materiálů nebo v rozličných stylech – každý z vašich hostů tak bude zaručeně sedět pohodlně a může se cítit opravdu dobře.


Zahradní křesla pro vaši oázu pohody

Každý rok nás naplňuje radostí otevření zahradní sezóny. Proto je jasné, že při úpravě exteriéru se dbá na maximální relaxaci. Faktor relaxace by měl být nakonec co nejvyšší v co nejkratším čase. Příjemné posezení vytvoří i venku domácí atmosféru plnou pohody. Pohodlná zahradní sedadla lákají k posezení nebo ke kávičce v lůně přírody. Ať už na grilovačkách nebo při sváteční rodinné večeři – v létě jsou zahradní křesla důležitou součástí našeho „druhého obýváku“. Relaxaci šetrnou k naší páteři zajistí ergonomicky tvarované zahradní židle. Pohodlná zahradní relaxační křesla jsou navíc vybavena sklopným dílem na nohy a opěrkou s možností nastavení sklonu. Je to příslibem komfortu při sezení extra třídy. Jediný problém: vůbec se vám nebude chtít vstát!

 

Díly vhodným podložkám na křesla se vám bude sedět měkoučce. Podle vkusu se dají barevnými podložkami stylově zvýraznit vaše terasa nebo balkón. Ten, komu se podaří vytvořit útulnou atmosféru i v exteriéru, bude se v létě každý den těšit na krátkou dovolenou „na balkóně“.

Zahradní křesla pro jakýkoliv vkus

Jak individuální jsou terasy a zahrady našich zákazníků, tak různorodá je i nabídka Möbelixu, pokud jde o cenově výhodná zahradní křesla. Toho, kdo upřednostňuje přírodnější vzhled, potěší zahradní křeslo ze dřeva nebo ratanu. Bílá zahradní křesla jsou nadčasová a harmonicky se začlení téměř do každé úpravy zahrady.  Zahradní křesla z kovu naproti tomu zajistí moderní vzhled. Považují se za velmi nenáročná na údržbu a dokáží odolat jakémukoliv počasí a vlivům životního prostředí. Zahradní křesla z hliníku se vyznačují nízkou hmotností. Dají se rychle a jednoduše odklidit nebo přemístit. Ten, kdo svoje židle často staví na louku nebo na různá místa, si nejlépe poradí s hliníkovými zahradními křesly.

 

V našich pobočkách Möbelix si můžete posedět na zkoušku na všech vystavených kusech nábytku – rozhodnutí pro správné křeslo je nakonec i otázkou individuálního pocitu. Materiál a sedadlo by měly být pocitově příjemné. Kromě toho je výhodou i vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV paprskům. Vaše zahradní křesla budou venku zřejmě celou sezónu. Déšť, vítr ani počasí by jim neměly uškodit. Tip: abyste se mohli mnoho let těšit ze svých zahradních židlí, měli byste je zakrývat ochranným obalem.


Nakupujte zahradní křesla online

Ten, kdo zná své vlastní záliby, si může svá zahradní křesla objednat i přímo z pohovky. Proklikejte se skrze náš bohatý výběr a když najdete své vysněné modely, můžete zahradní křesla nakupovat online! Naše nepřekonatelné ceny platí jak na pobočce, tak i v online obchodě. Na požádání vám zboží dodáme až přede dveře nebo si jej jednoduše vyzvednete v naší nejbližší pobočce Möbelix.


Zahradní sezení - všechny kategorie


Zahradní nábytek - všechny kategorie