Příbory

accessibility.listing.screenReader.filterbar

47 produktů

47 produktů
Zobrazeno 47 z 47 výrobků

Příbory

Příbor patří k základnímu vybavení kuchyně. Mnozí lidé však nad jeho koupí příliš nepřemýšlejí. Vyberou si první sadu více nožů, vidliček a lžic, která jim padne do oka. Pravdou ovšem je, že příbor nemusí být jen nudnou praktickou pomůckou domácnosti. Vaše stolování dokáže pozvednout o několik úrovní. Stačí, abyste si zvolili moderní provedení. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a uvidíte, že na výběr máte desítky barev a materiálů.

Sada příborů usnadní nákup

Výběr a nákup příborů se při řadě různých provedení může zdát komplikovaný a zdlouhavý. Všechno však dokáže urychlit sada více kousků, která je zpravidla finančně výhodnější, nemluvě o tom, že vám šetří čas. Jednou koupí získáte nože, vidličky i lžíce. Některé soupravy disponují dokonce i menšími kávovými lžičkami nebo speciálními naběračkami. Výhodou souprav je také to, že si jimi dokážete zajistit jednolitý vzhled kuchyně. Všechno spolu perfektně ladí. Jiným řešením je samostatný nákup vidliček, nožů a lžic. Takový způsob nákupu se hodí zejména těm, kteří chtějí kombinovat více odstínů nebo materiálů, případně těm, kteří potřebují jen jednu či dvě lžičky nebo vidličky navíc.

Design příboru je klíčový

Klasické stříbrné provedení příboru není jedinou alternativou. Právě naopak. V současnosti si můžete vybírat také zajímavé a výrazné barvy, jako je matná černá, zlatá nebo šedá. Perfektně také vypadá kombinace černé a stříbrné nebo stříbrné a zlaté. Když si zvolíte takový výrazný příbor, máte jistotu, že doplní stůl a bude lákat k tomu, abyste jej použili. Pokud si z mnoha variant neumíte vybrat, zamyslete se, jaké barvy převládají ve vašem zařízení kuchyně a jídelny. Dbejte ale na to, aby vidličky, nože a lžíce ladily se šálky, podtácky, talíři a miskami. Zajímavý vzhled příboru může zakončit i netradiční tvar.

Myslete i na další typy příboru

Když máte nože, vidličky a lžíce koupené, přejděte na další typ příboru, kterým jsou kávové lžičky a dezertní vidličky. Využijete je k promíchání kávy a konzumaci jogurtu nebo zákusku. Kromě toho by vám neměl chybět ani příbor na salát, který se skládá ze dvou velkých lžic, přičemž jedna má speciální výřez. Pokud máte doma děti, pořiďte jim pěkný dětský příbor s designem zvířátek nebo oblíbených pohádkových hrdinů.
Tip od prodejce
Příbor navíc se vám může hodit
Minimální počet příboru je stejný jako počet členů domácnosti. Vždy je však dobré, když máte vidliček či nožů víc. Nikdy nevíte, jestli k vám nepřijde nějaká návštěva. Klasické soupravy se prodávají v počtu 24 kusů, což je ve většině případů ideální množství pro čtyřčlennou rodinu.
Mobelix-poradca-cz.png

Chybí vám příbor? Inspirujte se nabídkou Möbelix.cz

Nabídka příborů je široká a na své si přijde úplně každý. Skvěle vám pomůže i tehdy, když jste se ještě nerozhodli, co chcete. Nechte, aby vás inspirovala. Nakupujte online nebo v prodejnách a vyberte si ten nejlepší kousek.