Kuchyňský nábytek

accessibility.listing.screenReader.filterbar

372 produktů

372 produktů
Více velikostíK dispozici více velikostí
1 999,‒ Kč
Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (116/84/30cm)Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (116/84/30cm)
TOP NABÍDKA
Více velikostíK dispozici více velikostí
1 399,‒ Kč
Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (88/70/30cm)Komoda Boni - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (88/70/30cm)
TOP NABÍDKA
Zobrazeno 60 z 372 výrobků

Kuchyňský nábytek

Zařizování kuchyně se může zdát na první pohled náročné a komplikované. Co všechno do ní umístit a co by v ní nemělo chybět? Platí, že kromě praktických doplňků musí kuchyň disponovat také nábytkem s funkcí. Možností je nespočet. Každý si tak přijde na své. Prohlédněte si nabídku Möbelix.cz a inspirujte se nadčasovými prvky.

Základní typy nábytku nesmí chybět

Kuchyňský nábytek se skládá ze dvou základních kategorií. Jednou jsou hlavní kousky, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Jsou to:
  • Police –otevřený úložný prostor vhodný k odložení barevných talířů, pěkných sklenic a dalších věcí, které chcete mít na očích.
  • Kredence – větší a masivnější skříně s kombinací otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Hodí se spíše do velkých kuchyní, ale na trhu najdete i užší modely vhodné do menších prostorů.
  • Vitríny – na první pohled se podobají kredencům. Největší rozdíl mezi těmito dvěma typy nábytku je ten, že vitríny mají různá provedení. Vybíráte si z úzkých, širších, vyšších i nižších alternativ.
  • Komody – v kuchyních se využívají méně, ale to neznamená, že si je nemůžete pořídit. Komody jsou spíše nižší a mají hlubší zásuvky, ale některé disponují i klasickými poličkami.
moderní kuchyňský nábytek, komody, vitríny, police

Stylový doplňkový nábytek

Na trhu objevíte také stylové servírovací vozíky, které patří mezi specifické typy nábytku. Nejsou běžným zařízením domácnosti, ale umí efektivně pomoci. Mají praktická kolečka a několik polic pro odložení menších i větších věcí. Kdykoli, když potřebujete přenést pokrmy, nádobí či příbor, můžete je využít. Výrobci vyrábějí stolky z odolných materiálů, čímž zajišťují, že je můžete využívat i venku. Masivnější modely potěší uživatele zásuvkou či skříňkou.
Tip od prodejce
Vyberte si správné úložné prostory
Neumíte si vybrat z široké nabídky? Pro čisté linie zvolte uzavřené úložné prostory, jako jsou skříňky a komody. Když chcete vzhled interiéru osvěžit, přidejte otevřené prostory, například police. Zlatou střední cestou jsou vitríny a kredence.
Mobelix-poradca-cz.png

Kuchyňský nábytek od Möbelix.cz jako stvořený pro moderní domácnost

Kuchyňský nábytek od Möbelix.cz představuje stylový prvek pro každou moderní domácnost. Vybírejte si online z pohodlí svého domova nebo nás přijďte navštívit. Kamenné pobočky naleznete po celé České republice.