Příborové sady

accessibility.listing.screenReader.filterbar

27 produktů

27 produktů
Zobrazeno 27 z 27 výrobků

Příborové sady

Příbor patří k nejdůležitějšímu zařízení v domácnosti. Používá se nejen ke konzumaci, ale také k přípravě pokrmů a doplnění talířů a stolu. V současnosti máte na výběr desítky možností. Jednotlivé kousky se od sebe odlišují barvou, velikostí i celkovým provedením. Některé disponují také zajímavými detaily. Pokud je nechcete nakupovat jednotlivě, celý proces si usnadněte a pořiďte si je v sadě. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a vyberte si jednu sadu příborů i vy.

Příborové sady do každé domácnosti

V současnosti naleznete na trhu velké množství příborů. Zpravidla se dělí do několika základních kategorií:
  • Příbor na konzumaci jídel – jedná se o klasický příbor tvořený vidličkou, lžící a nožem. Následně sem patří také kávová lžička a dezertní vidlička.
  • Příbor na saláty - skládá se ze dvou velkých lžic, přičemž jedna má otvor.
  • Speciální příbor – jedná se o příbor určený na jeden typ jídla. Příbor na těstoviny je upraven tak, aby se vám z něj jedly lehčí dlouhé špagety i kratší penny. Jinou variantou je příbor na pizzu, který má speciálně zahnutý nůž. S tímto nožem se mnohem jednodušeji krájí křupavé těsto.
Příborů, které byste měli mít doma, je mnoho. Místo toho, abyste je kupovali po jednom, vsaďte na praktickou sadu, která je poskládaná různě. Některé obsahují celý servis, neboli vidličky, nože i lžíce. Jiné zase disponují jen jedním typem příboru, například lžícemi. Tato alternativa je jako stvořená do domácností, kde už nějaký příbor je. Prohlédněte si nabídku Möbelix.cz a zjistěte, jaké příbory vám nesmí v kuchyni či jídelně chybět.
Tip od prodejce
Dětský příbor
Do domácnosti plné dětí nezapomeňte pořídit také pěkný barevný dětský příbor. Je charakteristický menšími rozměry a zajímavým designem lákajícím každou ratolest.
Mobelix-poradca-cz.png

Nakupujte příborové sady výhodně na Möbelix.cz

Vyberte si příborové sady na Möbelix.cz a užívejte si vysokou kvalitu, moderní vzhled a skvělé ceny. Nakupujte z pohodlí svého obývacího pokoje nebo ložnice, případně nás navštivte v jedné z prodejen po celé České republice.