Zrcadla do koupelny

accessibility.listing.screenReader.filterbar

77 produktů

77 produktů

Zrcadlo Auris

Luca Bessoni
Více barevK dispozici více barev
2 999,‒ Kč
  • Zrcadlo Auris - bílá, Moderní (85/90/2cm) - Luca Bessoni
  • Zrcadlo Auris - šedá, Moderní (85/90/2cm) - Luca Bessoni
Zrcadlo Auris - bílá, Moderní (85/90/2cm) - Luca BessoniZrcadlo Auris - bílá, Moderní (85/90/2cm) - Luca Bessoni

Zrcadlo Auris

Luca Bessoni
Více barevK dispozici více barev
2 499,‒ Kč
  • Zrcadlo Auris - bílá, Moderní (60/90/2cm) - Luca Bessoni
  • Zrcadlo Auris - šedá, Moderní (60/90/2cm) - Luca Bessoni
Zrcadlo Auris - bílá, Moderní (60/90/2cm) - Luca BessoniZrcadlo Auris - bílá, Moderní (60/90/2cm) - Luca Bessoni

Zrcadlo Cara

Bessagi Home
1 499,‒ Kč
Dodání zdarma
Zrcadlo Cara - bílá/barvy dubu, Moderní, sklo (90/62/15cm) - Bessagi HomeZrcadlo Cara - bílá/barvy dubu, Moderní, sklo (90/62/15cm) - Bessagi Home
DODÁNÍ ZDARMA

Zrcadlo Jill

Bessagi Home
2 499,‒ Kč
Dodání zdarma
Zrcadlo Jill - černá, Moderní, kov/kompozitní dřevo (60/160/3cm) - Bessagi HomeZrcadlo Jill - černá, Moderní, kov/kompozitní dřevo (60/160/3cm) - Bessagi Home
DODÁNÍ ZDARMA
Zobrazeno 60 z 77 výrobků

Zrcadla

Když si představíte svoji koupelnu, co se vám před očima zjeví jako první? Většina si představí skříňky, vanu a zrcadlo. Právě zrcadlo patří k základním kouskům této místnosti. Kromě hlavního zrcadla, nacházejícího se obvykle nad umyvadlem, by vám nemělo chybět ani doplňkové. Vyberte si jedno na Möbelix.cz a povyšte vzhled své koupelny o několik úrovní.
jednoduché hranaté zrcadlo nad umyvadlo

Hlavní zrcadlo nad umyvadlo

Při zařizování koupelny myslete zejména na hlavní zrcadlo. Zpravidla se nachází nad umyvadlem. Slouží ke zkontrolování účesu nebo líčení. V rychlosti lze využít i ke kontrole vrchní části outfitu. Platí, že čím je větší, tím lepší. Opticky dokáže otevřít prostor a přidat mu pár centimetrů navíc. Roli hlavního zrcadla může hrát minimalistický model bez rámu v hranatém nebo kulatém tvaru. Chcete-li však do interiéru něco zajímavého, nebojte se sáhnout ani po kousku s masivním, dřevěným nebo kovovým rámem. Působí dominantně, celek krásně doplní a změní celý vzhled koupelny. Stejnou funkci mají zrcadla s propracovanou částí k zavěšení a motivačním citátem. Některá zrcadla mají také praktické funkce, jako například úložný prostor. Ve spodní části se nachází praktická polička určená k odložení zubního kartáčku, pasty nebo jiné maličkosti. Jiná zrcadla se pyšní osvětlením, které pomáhá zejména při líčení.

Doplňková zrcadla

K hlavnímu velkému zrcadlu se perfektně hodí doplňkové zrcadlo. Může mít podobu menšího zrcadla na podstavci, případně doplňku určenému k zavěšení. Za doplňkový typ lze považovat i podlouhlé samostatně stojící zrcadlo. Díky jeho kompaktním rozměrům se vejde i do rohu. Nezavazí v prostoru a vyplňuje strohý kout, který by zůstal prázdný. V odrazu si dokážete zkontrolovat celý outfit, takže víte, jestli všechno ladí tak, jak má. Podlouhlé zrcadlo naleznete také v provedení určenému k zavěšení na zeď. Takovýmto způsobem šetří místo v interiéru dvojnásob. Některá doplňková zrcadla disponují i praktickou funkcí, například osvětlením. Není to ovšem pravidlem.
vysoké zrcadlo do koupelny s dřevěným rámem

Doplňte zrcadlo dalšími praktickými kousky

Kromě zrcadla si nezapomeňte pořídit i další praktické koupelnové doplňky. Jsou to například pěkné ručníky, stojany, organizéry, nádoby na mýdlo a předložky před vanu. Pokud by zrcadlo nemělo osvětlení a potřebujete jej, pořiďte si i ho. Snažte se, aby byla koupelna co nejpraktičtější a příprava v ní vám trvala co nejkratší dobu. Pořiďte si stylové prvky, které vám v tom pomohou a těšte se z moderního designu domácnosti.
Tip od predajcu
Všimli jste si?
Některá zrcadla mají moderní industriální design podobný velkým oknům. Jejich výhodou je, že místnost nejen otevírají, ale celou ji od základů mění.
Mobelix-poradca-cz.png

Zrcadla na Möbelix.cz: Udělejte si radost moderním kouskem ještě dnes

Zrcadlo od Möbelix.sk krásně zapadne do celku a potěší nejedno oko. Vytvořte tu správnou atmosféru ve svém domově. Nakupujte online nebo si vyberte vše v jedné z našich kamenných prodejen.