Držáky na ručník

accessibility.listing.screenReader.filterbar

18 produktů

18 produktů
Zobrazeno 18 z 18 výrobků

Držáky na ručníky

Kde umístit moderní a stylové ručníky, ne-li na minimalistický držák? Držáky jsou dnes populárním praktickým doplňkem. Vypadají stylově, nadčasově a dají se snadno sladit s celkem. Zbytečně nepřitahují pozornost, ale vytvářejí jednu linii s ostatním zařízením. Prohlédněte si nabídku Möbelix.cz a vyberte si jeden kousek i vy.

Praktický pomocník do každé koupelny

Držáky na ručníky nesmí chybět v žádné koupelně. Představují základ, protože s sebou přinášejí důležité funkce. Poskytují potřebné místo pro všechny ručníky a osušky, které doma máte. Stojan můžete využívat k vysušení, ale také jako místo k odložení. Jelikož obvykle nemá velké rozměry, nezabírá mnoho místa v prostoru a nezavazí. Umístit jej můžete vedle sprchového koutu nebo vany, aby byl vždy po ruce. Při koupi se setkáte s více provedeními držáků:
  • Jeden menší věšák – využívat lze na jeden nebo dva ručníky. Umisťuje se do zdi, takže nezavazí v prostoru. Když máte ručníků víc, pořiďte si minimálně dva či tři ramínka.
  • Středně velká tyč – zavěsíte na ni jeden, maximálně dva ručníky. Její výhodou oproti věšákům je to, že ručník na ní můžete rozprostřít. Vysuší se tak mnohem rychleji. Na stěně však tyč zabere víc místa.
  • Samostatně stojící držák – do větších koupelen, kde je více místa, zvolte samostatně stojící držák, který poskytuje prostor pro několik ručníků.
Při nákupu držáků na ručníky myslete také na barvu a celkové provedení. Pamatujte, že se jedná o doplněk, který by měl splynout s okolím. Nejlepší volbou jsou univerzální odstíny, jako černá nebo šedá. Jiným řešením je nerezové provedení.
Tip od prodejce
Nejen do koupelny
Máte-li samostatnou toaletu, držáky na ručníky můžete pořídit i do této místnosti. Toalety však bývají zpravidla menší. Sáhněte proto po minimalistických provedeních.
Mobelix-poradca-cz.png

Pořiďte si ten správný držák na ručníky na Möbelix.cz

Našli jste držák na ručník, jaký jste hledali? Užívejte si všech praktických vlastností a stylového designu v jednom. Vyberte si produkty online nebo nakupujte v prodejnách a inspirujte se i dalšími kousky ze stejné kategorie.