Skříňky do koupelny

accessibility.listing.screenReader.filterbar

223 produktů

223 produktů
Zobrazeno 60 z 223 výrobků

Skříňky do koupelny

Koupelna je jednou z praktických místností v domácnosti. Slouží zejména k tomu, aby vám poskytla místo k přípravě na další den, případně k přípravě do postele. Právě to je důvod, proč v ní nesmí chybět základní zařízení. Klíčovým prvkem jsou skříňky do koupelny s dostatečně velkým úložným prostorem. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a zjistěte, jaké možnosti máte.
trendy skříňky do koupelny, nábytek do malé koupelny

Když je koupelna malá

Malá koupelna se může zdát velmi omezující, ale když ji správně zařídíte, bude vaším oblíbeným místem v bytě či domě. Při výběru skříněk do malé koupelny myslete na to, že z nich chcete dostat maximum. Znamená to, že nábytek nesmí zabírat mnoho místa, ale přitom musí poskytnout dostatek úložného prostoru. Vybírejte si nižší komody, jejichž vrchní desku využijete k odložení ručníků nebo kosmetiky. Dále sáhněte po závěsných skříňkách, které využívají prázdné místo ve vrchní části a nepřekážejí při procházení. Místo pomůže ušetřit také závěsná skříňka s umyvadlem. Prázdný prostor pod ní vyplňte například úložným boxem.

Když je koupelna velká

Veľká kúpeľňa na prvý pohľad vyzerá tak, že sa zariadi aj sama. Máte tam veľa miesta a môžete si s ním robiť čokoľvek sa vám zachce. Dávajte si ale pozor. Veľa priestoru znamená, že nábytok môže ľahko zaniknúť. Vyberajte preto masívne kúsky priťahujúce pozornosť. Dominanty zmenia celý interiér na nepoznanie a nastolia určitý tón. Podľa toho môžete následne vyberať ďalší nábytok a doplnky. Aké typy skriniek sa hodia do kúpeľní najviac? Sú to široké komody, vysoké skrinky aj závesné modely. Platí, že čím väčšie a rozmernejšie, tým lepšie. Ak zvolíte minimalistické a malé modely, nakombinujte ich vedľa seba viacero.
vysoké a nízké skříňky do koupelny

S doplňky to nepřehánějte

Stejně jako v kuchyni, ani v koupelně to s doplňky zbytečně nepřehánějte. Jedná se o praktickou a funkční místnost s určitým účelem. Když tedy do ní budete kupovat dekorace, ujistěte se, že mají i nějakou funkci. Mohou to být například ručníky, které do celku přinesou příjemnou atmosféru, ale přitom je můžete využít k utírání rukou nebo těla. Rovněž jsou na tom nádoby na kartáčky, stojany, organizéry nebo nádoby na mýdlo. Samostatnou kategorii tvoří rostliny. Přestože nemají žádnou užitečnou vlastnost, když je do koupelny umístíte, vytvoří oázu klidu. Dávejte si ale pozor, jaké druhy zvolíte. Ne všechny dokážou přežít v tmavé místnosti. Vyberte si moderní skříňku do koupelny i vy a přineste do interiéru designový a praktický prvek.
Tip od prodejce
Získejte pár centimetrů navíc
Máte malou koupelnu a chcete ji opticky zvětšit? Vyberte si skříňku se zrcadlem, které přinese důležitou hloubku a interiéru poskytne pár centimetrů navíc.
Mobelix-poradca-cz.png

Vyberte si skříňky do koupelny na Möbelix.cz a užívejte si vysokou kvalitu

V nabídce Möbelix.cz najdete skříňky do koupelny v mnoha barvách a designech. Inspirujte se naší nabídkou a zařiďte si domov přesně podle svých představ. Nakupujte online na e-shopu Möbelix.cz nebo navštivte naše prodejny.