VÍCEDÍLNÉ jídelní servisy

(27 produktů)

Vícedílné soupravy nádobí: Radost ze stolování za nejnižší cenu!

Žádný prostřený stůl nesmí zůstat bez vhodného nádobí, ať už je to jednoduchá souprava pro každodenní použití nebo vzácnější design pro oslavy a svátky, případně když se ohlásí návštěva. Najít správné nádobí však nemusí být tak jednoduché, musí totiž splňovat různé nároky:

Perfektní nádobí se našlo snadno!

Mělo by mít pěkný tvar a mělo by se dát co nejlépe kombinovat.
Mělo by být jednoduché na údržbu, tzn. mělo by být vhodné do myčky nádobí i do mikrovlnné trouby.
Pokud se některá část nádobí rozbije, mělo by se dát snadno nahradit.

Podle možnosti by nemělo stát příliš moc.
Všechny tyto nároky splňují soupravy nádobí, které můžete získat v našem online obchodě! Vysoká kvalita s moderním nebo elegantním designem za výhodnou cenu!

Jídelní servis v soupravě nádobí: vkusný na každém stole

Náš jídelní servis z porcelánu v soupravě složené z plytkých a hlubokých talířů se vyznačuje tím, že je robustní a trvanlivý, vhodný k použití v mikrovlnné troubě a k mytí v myčce nádobí. Vyberte si elegantní kousky v klasické bílé barvě, které se dají dobře kombinovat, nebo nenápadné vzory, pomocí kterých ozvláštníte stůl decentními barvami. Hranaté či kulaté, se strukturou nebo hladké, bílé, vzorované nebo s pěkným květinovým dekorem – při těchto cenách se nemusíte rozmýšlet dvakrát!

Kávový servis a čajové soupravy pro příjemnou svačinu

K jídelnímu servisu najdete v naší nabídce k téměř každému designu i vhodnou kávovou soupravu složenou z dezertního talíře, kávového šálku a podšálku. Vyberte si i v tomto případě z rozmanitých stylů a vzorů – jednoduché, elegantní, moderní, extravagantní, s bílou barvou, s nenápadným páskovým vzorem nebo s bohatými květinovými vzory. Určitě si tu každý najde něco podle vlastního vkusu!


Úžasná čajová souprava složená ze šálku a konvice z kameniny, keramiky nebo porcelánu, resp. new bone china, je vhodná nejen k vychutnávání čaje doma, ale i jako skvělý dárek nebo drobná pozornost.

Kombinovaný servis

Naše kombinované servisy maximálně pro 12 osob v elegantní bílé barvě nebo s decentním dekorem obsahují všechno, co dennodenně potřebujete: plytké talíře, hluboké talíře, dezertní talíře, podšálky, kávové hrnečky, kávové šálky, kalíšky na vejce s lžičkou na vejce, konvičku na mléko, dózu na cukr, solničku a kořenku. A to všechno za až neuvěřitelně výhodnou cenu. Ideální základní vybavení pro mladé rodiny nebo do prvního vlastního bytu.

Všechno do kuchyně a jídelny v našem online obchodě

U nás najdete online nejen soupravy nádobí, ale i samostatné kousky pro každodenní použití, jako jsou talíře, šálky a hrnečky, konvice, solničky, misky, šálky a praktické soupravy misek z ušlechtilé oceli a mnoho jiného.

Soupravy nádobí na stránce mobelix.cz

Zase se vám něco rozbilo? Žádný problém! Stačí se trochu přehrabat v obrovské nabídce výhodných souprav nádobí v našem online obchodě. Určitě tam pro sebe něco najdete. Následně můžete profitovat z naší nepřekonatelně výhodné dodací služby, která vám vysněné nádobí doručí přímo domů. Potom už nebude stát nic v cestě nejbližší hostině!


Nádobí a sklenice - všechny kategorie

Jídelny - všechny kategorie