Věšákové panely

accessibility.listing.screenReader.filterbar

23 produktů

23 produktů
Zobrazeno 23 z 23 výrobků

Věšákové panely

Vybíráte nábytek do předsíně nebo chodby a hledáte něco, co nezabere mnoho místa, ale přitom poskytne praktické funkce? Současná nabídka je široká. Kromě klasiky ve formě předsíňových skříní nebo komod můžete zvolit i minimalistické věšákové panely. Jsou charakteristické tím, že nezasahují do prostoru, opticky jej nezmenšují a přitom vám vytvoří místo, kde si odložíte bundu, kabát a další maličkosti. Inspirujte se nabídkou Möbelix.cz a vyberte si nadčasový kousek ještě dnes.

Typ přesně podle vašich představ

V současnosti naleznete na trhu velké množství věšákových panelů. Vybírat můžete podle vzhledu a celkového provedení, rozměrů, praktických funkcí nebo zpracování. Podle toho, co vše při koupi s panelem získáte se výrobky dělí na několik základních, a to:
  • Delší panely – zpravidla kombinují zadní část, která disponuje několika věšáky na zavěšení kabátů a bund. Takovým panelům obvykle nechybí minimálně jedna polička sloužící k uložení čepic nebo klobouků.
  • Širší panely – jsou širší a zabírají na zdi mnohem více místa. Dokáží tak výrazně ovlivnit chodbu a opticky ji zmenšit. Potěší však větším množstvím háčků na zavěšení vašich oděvů. Samozřejmostí je minimálně jedna polička.
  • Minimalistické panely – obvykle mají tvar písmene I a mohou mít klasické háčky nebo tyče k zavěšení.

Desítky funkcí a možností použití

Věšákové panely vypadají na první pohled jako kousek vhodný jen do předsíně. Pravdou ale je, že mnohé z nich se vyznačují stylovým designem, díky čemuž jsou skvělé i do jiných místností. Klidně je umístěte do ložnice, samostatného šatníku nebo dětského pokoje. Podle toho, kam je dáte, se změní i jejich funkce a způsob využití. V chodbě budou sloužit k zavěšení bund a kabátů. V ložnici zase na zavěšení doplňků, šatů nebo obleku. Funkčnost panelů podporují také doplňkové poličky, které se ve většině případů nacházejí ve vrchní části. Můžete na ně uložit boty, klobouky, deštník nebo jiné maličkosti. Několik masivnějších panelů disponuje i uzavřeným úložným prostorem, například skříňkou. V ní můžete věci prakticky ukrýt.

Nezapomeňte ani na další zařízení

Předsíň je sice malá, ale kromě panelového věšáku se do ní určitě vejde pár věcí navíc. Základem je lavička k sezení, taburet,, případně minimalistická židle. Na stěnu přidejte také zrcadlo. Jinou alternativou je samostatně stojící provedení, které ovšem zasahuje do prostoru. Máte-li ještě místo navíc, zvolte praktickou síňovou skříň nebo nižší komodu.
Tip od prodejce
Model přizpůsobte nábytku
Věšákové panely jsou často součástí větší nábytkové sestavy. Chcete-li čistou a jednolitou předsíň, vyberte si model, ke kterému si dokážete pořídit i další nábytek ve stejném vzhledu.
Mobelix-poradca-cz.png

Věšákové panely od Möbelix.cz pro moderní domov s příjemnou atmosférou

Pořiďte si kvalitní a stylový věšákový panel a těšte se z vysoké odolnosti a nadčasového designu. Vyberte si jednotlivé kousky online na e-shopu Möbelix.cz nebo se inspirujte výrobky ze stejné kategorie v kamenné prodejně.