Nábytek do předsíně


Nábytek do předsíně

(490 produktů)

Funkční a stylový nábytek do předsíně: vítejte doma

Přijít domů a cítit se dobře – to chceme všichni! Nejjednodušeji se to podaří díky funkčně zařízené předsíni, která nám připraví příjemné přivítání už při vstupu do bytu. Zavřít dveře, zout se, zavěsit bundu, rychle odložit poštu a uvolněně přijít domů – nábytek do předsíně ulehčí každodenní život a funguje jako praktická úschovna. Pocit pohody však vyžaduje více: příjemné prostředí, v kterém rádi přivítáte i své hosty.

Nábytek do předsíně z Möbelixu, kterým ohromíte!
První dojem je nejdůležitější: funkční univerzální nábytek od nadčasového po moderní!

K předsíni se často chováme macešsky, většinou je příliš malá, úzká a nepřehledná. Nábytek do předsíně, který je perfektně sladěn s prostorovými možnostmi, zvyšuje faktor pohody a promění chodbu na místo, přes které už nebudeme muset hosty rychle provést. Je vaše předsíň dlouhá a úzká? V takovém případě je velmi vhodná k umístění věšákového panelu v kombinaci s praktickou výklopnou skříňkou na obuv. Máte hodně místa a chcete vstupní prostory využít zároveň k odkládání všemožných věcí? I pro vás má Möbelix vhodné řešení: programy pro předsíně a kompletní řešení za nízkou cenu. Při výběru vašeho nábytku do předsíně byste však neměli zapomínat zejména na jedno: vytvořte příjemné a poutavé prostředí, protože předsíň je to první, co uvidíte vy i vaši hosté.

Abyste rádi chodili domů: jednotný nábytek do předsíně

V Möbelixu nemusíte vyhledávat každý díl zvlášť, stačí se pokochat velkým výběrem programů pro předsíně a kompletními sestavami nejrůznějších stylů! Moderní a trendový, stylový nebo individuální – v Möbelixu najdete nábytek do předsíně pro každý vkus a každý rozpočet. Sortiment sahá od prostorných šatníků a skříněk na obuv, věšáků, komod a věšákových panelů přes klasické nástěnné věšáky až po doplňky, jako je zrcadlo, lišty s háčky nebo nástěnné poličky.

Zaveďte pořádek do chaosu s obuví!

Každý z nás zná velmi dobře situaci, když po vstupu do bytu hned zavadí nejen o psa nebo kočku, ale zejména o rozházené boty. Kozačky, boty s vysokým podpatkem, sportovní obuv, sandály a to vše jedno přes druhé – zejména velké rodiny s dětmi mohou v předsíni ztratit přehled. Vše napraví rychle a jednoduše praktická výklopná skříňka na obuv a nebo skříňka na boty z našeho bohatého sortimentu nábytku do předsíně! Využijte například místo za dveřmi jako velký úložný prostor na malé ploše. 

Všechno tip top v online obchodě Möbelix!

Ten, kdo si koupí svou předsíň v online obchodě Möbelix, ušetří čas, peníze a nervy! Díky nepřetržitému zákaznickému servisu Möbelix s garancí nejlepší ceny, možností vrácení zboží do 14 dní, převzetím zboží v pobočce podle vašeho výběru nebo dodáním až přede dveře vás nejlépe vybavíme. Máte další otázky? V takovém případě se s důvěrou obraťte na naše kompetentní zaměstnance telefonicky nebo e-mailem!


Nábytek do šatny a předsíně