Spodní skřínky

(28 produktů)

Spodní kuchyňské skříňky v Möbelixu

Spodní kuchyňské skříňky jsou důležitou součástí kuchyně. Nacházejí se přímo pod pracovní deskou a kromě toho, že poskytují úložný prostor pro kuchyňské potřeby a potraviny, jsou neodmyslitelným základem kuchyňského zařízení.
Není však spodní skříňka jako spodní skříňka: díky rohové spodní skříňce se totiž dají šikovně vyplnit a účelně využít kouty kuchyně. Pro toho, kdo plánuje uložit kuchyňské nádobí a jiné často používané potřeby, jsou vhodné skříňky se zásuvkami.
I z hlediska designu jsou mezi spodními kuchyňskými skříňkami velké rozdíly. Zde byste měli dbát na jednotný vzhled použitím stejných čel, úchytek a dvířek.  Dodá to harmonii vaší kuchyni a završí její celkový vzhled.

Jak vysoké jsou spodní kuchyňské skříňky?

Spodní kuchyňské skříňky a rohové spodní skříňky jsou základem kuchyně. Abyste na pracovní ploše mohli pracovat bez jakýchkoliv omezení, měli byste při koupi spodních skříněk zvlášť dbát na výšku. Ergonomie totiž sehrává při plánování kuchyně velkou roli. Pokud jsou pracovní desky nízké, může to mít z dlouhodobého hlediska nepříznivý dopad na zdraví vašich zad, nemusí tomu však tak být! V Möbelixu najdete prefabrikované spodní skříňky do kuchyně se standardní výškou od 86 do 91 cm. Díky tomu si můžete vybrat perfektní výšku sladěnou s vaší osobní tělesnou výškou.

Jak hluboké jsou spodní kuchyňské skříňky?

Ideální hloubka vašich spodních kuchyňských skříněk by měla být přizpůsobena vaší kuchyni a většinou je normována na určitý rozměr. Pokud se do vaší kuchyně dá zabudovat trouba na pečení nebo pračka, zároveň se tím stanoví rozměry vašich spodních skříněk. Jen tak bude možné dosáhnout jednotného celkového vzhledu vaší kuchyně.

Skvělý úložný prostor ve spodních kuchyňských skříňkách

Rychlý přístup ke kuchyňským potřebám ve spodních skříňkách zajistí, že ve vaší kuchyni nezavládne příšerný chaos. O to důležitější je důmyslně zařídit spodní kuchyňské skříňky. Věci pro každodenní použití, jako jsou talíře a sklenice, by se měly uložit do závěsných skříněk, zatímco hrnce, pánve a potřeby na pečení najdou své místo ve spodních kuchyňských skříňkách.


Výhodný online nákup spodních kuchyňských skříněk

V Möbelixu najdete velký výběr spodních kuchyňských skříněk v mnoha barvách a provedeních. Zastavte se v jedné z početných poboček Möbelix v České republice. U nás najdete výhodné spodní kuchyňské skříňky přizpůsobené vašim přáním. Chcete si svůj kuchyňský nábytek raději objednat online? Žádný problém! Kupte si nyní spodní kuchyňské skříňky online a my vám je pohodlně dodáme k vám domů!


Kuchyňské skřínky a sektorové kuchyně


Kuchyně - všechny kategorie