Prostěradla

accessibility.listing.screenReader.filterbar

146 produktů

146 produktů
Zobrazeno 60 z 146 výrobků

Prostěradla

Při každé koupi matrace počítejte s tím, že po určité době ji budete muset vyměnit. To, zda do něj budete muset investovat za pět nebo deset let, se odvíjí od péče o něj. Jednou z možností, jak efektivně prodloužit životnost matrace, je pořídit si kvalitní prostěradla. Zabraňují oděrům a jinému mechanickému zničení. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a vyberte si jedno prostěradlo i vy.
Přeskočit úsek

Základ každé postele

Prostěradla představují základ každé postele a důležité příslušenství, které nesmí chybět v ložnici, dětském ani pokoji pro hosty. Perfektně doplňuje povlečení na polštáře, šetří matraci a zajišťuje pěkný design postele. Na výběr máte více možností, přičemž bílé varianty jsou nejoblíbenější. Důvodem je snadná kombinace s ostatním zařízením a univerzálnost. Bílé prostěradla také dobře vypadají a je jen nulová šance, že by někdy vyšly z módy. Kromě klasické bílé si však můžete pořídit také jiné zajímavé odstíny, jako například černou, fialovou nebo tmavě modrou. Potěší také růžová, tyrkysová nebo zelená. Tmavší odstíny plachet mají výhodu v tom, že na nich není vidět malé nečistoty.
 
C10C1C2-content.jpg

Typ prostěradel

Prostěradla si můžete vybírat na jedno nebo dvě lůžka. Vše závisí na tom, jaký typ postele máte. Následně existují i speciální prostěradla určené k topperu, tedy vrchní matraci. Pokud jej používáte, nezapomeňte si je také pořídit. V rámci prostěradel je klíčový i samotný materiál. Myslete na to, že tohoto kousku se budete pravidelně dotýkat. Nesmí být proto drsný nebo nekomfortní. K nejpopulárnějším materiálům patří bavlna, popřípadě kombinace více vláken.
Tip od prodejce
Plachty pro děti
Plachtu nezapomeňte koupit i svému dítěti. V nabídce Möbelix.cz objevíte speciální modely upravené do menších dětských postýlek.
Mobelix-poradca-cz.png

Vyberte si novou plachtu na Möbelix.cz a užívejte si vysokou kvalitu

V nabídce Möbelix.cz naleznete plachty v mnoha barvách a rozměrech. Inspirujte se naší nabídkou a zařiďte si domov přesně podle svých představ. Nakupujte online na e-shopu Möbelix.cz nebo navštivte naše prodejny.