Obývací stěny a nábytkové programy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

Filtr pro
 • Třídění
  Podle relevance
  Podle relevance
 • Výhody
 • Barva
 • Značka
 • Cena
 • Šířka
 • Hloubka
 • Výška
 • Kromě výhody
32 produktů

32 produktů
Zobrazeno 32 z 32 výrobků

Přeskočit úsek

Obývací stěny a nábytek pro TV: hlavní součásti obývacího pokoje

Pro moderní obývák dnešní doby platí: klasická skříňová stěna už dávno dosloužila – dnes jsou žádané moderní obývací stěny, které se honosí volným uspořádáním jednotlivých prvků, funkčními detaily a trendovým LED osvětlením. Obývací stěny a nábytek pro TV jsou díky množství úložného prostoru nejen praktické, nadchnou vás i svým moderním designem v rozličných variantách. Úžasný dojem vysokého lesku dodává obzvláště moderní pocit bydlení a je trendem bydlení dnešní doby! Obývací stěny a nábytek pro TV se vzhledem dřeva jsou nadčasovou klasikou – vytvářejí teplou a přirozenou atmosféru pohody. Toto a mnoho jiného najdete v e-shopu Möbelix!

Moderní obývací stěna – multifunkční idea bydlení pro váš domov

Obývací stěny jsou flexibilní a funkční. Poskytují odkládací prostor stejně jako dekorativní plochy, přičemž jejich nejvýhodnější poloha je naproti pohovkám, protože mají vyhrazené místo k uložení TV s plochou obrazovkou. Obývací stěna nebo sektorová stěna se většinou skládá z dílu určeného pro TV, nástěnné police, vitríny a závěsné skříňky, takže díky zásuvkám, přihrádkám a skříňkám poskytuje místo pro knihy, fotografie, dekorace a mnoho jiného. Díly tvořené vitrínami navíc umožňují nekomplikovanou a rychlou změnu dekorace – měňte rozmístění svých oblíbených kusů nábytku a vytvořte pokaždé nové prostředí! Kompletní souprava obývací stěny je velmi vhodná zejména do malých obytných místností, jednopokojových bytů nebo bytových společenstev – vytvoří mnoho možností pro odkládání a zároveň šetří vaši peněženku. Praktické: objednejte si v Möbelix jediným kliknutím celé zařízení obýváku!

Modulové programy bydlení pro více svobody při úpravě


Pokud je váš obývák o něco prostornější, je široký výběr modulových programů obývacích pokojů v e-shopu Möbelix přesně to pravé pro vás! Můžete si tu individuálně sestavit svou vlastní obývací stěnu. Zkombinujte různý samostatný nábytek, například nábytek pro TV, police, vitríny, skříňky, sideboardy, komody nebo lowboardy podle vlastního přání. Zvláště pěkné jsou naše nadčasové kolekce značky Luca Bessoni.  Díky funkčním detailům, jako je například LED osvětlení, automatické zavírání zásuvek a dvířek, kvalitnímu zpracování, modernímu designu s vysokým leskem nebo imitací dřeva, jsou naše obývací sestavy nepřekonatelné!
Malý konferenční stolek s kolečky nebo nábytek pro TV s velkými rozměry pro vaše domácí kino: v e-shopu Möbelix najdete vhodný nábytek pro každý televizní přijímač. Praktické zásuvky a otevřené přihrádky poskytují dodatečný prostor pro DVD přehrávač, hrací konzole, multimediální příslušenství, DVD aj. Díky tomu budete mít vždy všechno po ruce pro příjemně strávený filmový večer na gauči. Náš tip: integrované LED osvětlení vykouzlí stylovou atmosféru a perfektně vás naladí!

Ať už nábytek pro TV anebo obývací stěny: moderní zařízení s úsporou navíc!

Věděli jste to? Široký sortiment nábytku, svítidelbytových textilií a bytových doplňků si vás získá nejen svým moderním a trendovým designem, ale i nejvýhodnější cenou v České republice! Pokud do 10 dní prokážete, že daný produkt je někde jinde dostupný za nižší cenu, vrátíme vám rozdíl. Kromě toho můžete každý nábytek bezplatně vrátit do 14 dní. Möbelix vám tedy vždy poradí nejlépe!