Nádobí, dózy a pomůcky do kuchyně - všechny kategorie

Kuchyňské nádobí

(456 produktů)

Pomůcky na vaření a pečení v Möbelixu

Pomůcky na vaření a pečení z Möbelixu se vyznačují specifickou funkčností, nejlepším zpracováním a skvělým designem. Důmyslné kuchyňské pomůcky se jednoduše používají a snadno čistí, získají si vás však i svým vzhledem. Pěkné nože ve stylovém bloku na nože, pestrobarevné nebo dřevěné vařečky a desky na krájení tak můžete uložit i na viditelné místo a dodat své kuchyni trendový nádech.


Jaké pomůcky na pečení budete potřebovat?

Formy na pečení

Pro jakoukoliv příležitost nebo jen tak k odpolední kávě – každého potěší domácí koláč. Aby se vám sladké kreace vždy podařily, máme v Möbelixu vhodnou formu na pečení pro každý záměr.

Hrnce a pánve

V Möbelixu najdete perfektní kuchyňské nádobí od rendlíků s ručkou přes hrnce na mléko až po pánve na pečení vhodné pro jakékoliv použití. Vyberte si z bohatého sortimentu hrnců a pánví různých velkostí, tvarů a materiálů. Jednotlivé modely jsou určeny pro speciální pokrmy, díky čemuž šetří energii a jsou zárukou skvělé chuti. Hrnce a pánve jsou však v nabídce nejen jako samostatné kusy, ale i v praktických soupravách.

Kuchyňské nože

Na loupání, krájení nebo porcovaní – nože jsou kuchyňské pomůcky, bez kterých se náš sortiment pomůcek na vaření a pečení Möbelix určitě neobejde. Nože na zeleninu, na vaření nebo chléb –nože jsou dostupné v nejrozmanitějších vyhotoveních podle funkcí, kterou plní při krájení. Dobrý nůž krájí maso, chléb, zeleninu a jiné potraviny bez námahy a čistě. Čím lepší je jejich kvalita, tým déle se budete ze svých nožů těšit. Při dobré péči se kvalitní nože vyznačují velmi dlouhou životností a v případě potřeby se dají kdykoliv nabrousit pomocí brusky na nože. Mimořádně praktické jsou soupravy nožů nebo bloky na nože, do kterých můžete moderním způsobem uložit své nože.

Kuchyňské pomůcky a dózy na potraviny

Od kuchyňských rukavic na hrnce přes loupačku zeleniny až po servírovací lžíce – praktické kuchyňské příslušenství ze sortimentu pomůcek pro vaření a pečení najde uplatnění v každé kuchyni. Pro každodenní přípravu jídel potřebujete desku na krájení, vařečku a metličku na šlehání, stejně jako struhadlo a kuchyňský cedník. I uchovávání, chlazení a zmrazování potravin bude jednodušší díky praktickým dózám na potraviny rozličných velkostí a tvarů.


Nákup pomůcek na vaření a pečení v Möbelixu

V Möbelixu najdete bohatý výběr pomůcek na vaření a pečení a praktického kuchyňského příslušenství. Prohrabávejte se v našem bohatém sortimentu v jedné z našich početných poboček Möbelix nebo se nechte inspirovat naším online obchodem Möbelix. Zde si můžete pomůcky na pečení koupit online.


Kuchyně - všechny kategorie