c16c1c1-header-bild

Dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek

(1 produktů)

Lounge nábytek – užívejte si lehkost léta

Během teplých letních měsíců nás to táhne ven, ale až díky lounge nábytku od Möbelixu si budete moci opravdu vychutnat sluneční paprsky ve vlastní zahradě. Ať už při večerním koktejlu nebo odpolední kávě – lounge soupravy spolu s příslušenstvím budou toto léto naším nezbytným průvodcem. V Möbelixu najdete velký výběr různých modelů a lounge nábytek si můžete výhodně zakoupit!

Lounge nábytek od Möbelixu

Díky novým trendům lounge nábytku přenesete stylový pocit wellnessu přímo do vlastní zahrady. Samostatné části nebo sladěná souprava – zahradní lounge nábytek od Möbelixu si vás získá svým elegantním designem a komfortem. Není divu, že moderní lounge nábytek je z hlediska stylu téměř nepřekonatelný.

 

Díky útulným sedadlům, měkkým poduškám a opěrkám i díky příjemnému vzhledu je exteriérový lounge nábytek stejně pohodlný jako pohovka a navíc odolá větru i povětrnostním vlivům. Polyratan a exteriérové textilie jsou totiž mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a UV paprskům. Proč je lounge nábytek o hodně víc než jen zahradním nábytkem a na co je třeba si dát pozor před koupí, to se dozvíte na následujících řádcích.


Zvláštnosti lounge nábytku

Co je to lounge nábytek?

Moderní lounge styl se vyznačuje především příjemnou atmosférou: lounge soupravy vám ihned připomenou trendový plážový bar z loňské letní dovolené. Právě tento pocit uvolnění ve spojení s vysokou mírou komfortu při sezení a ležení odlišuje lounge nábytek od tradičního zahradního nábytku. Lákavá sedadla a příjemné podušky, jakož i pohodlné opěrky z kvalitních materiálů, jako je ratan nebo ušlechtilá ocel, dodají vaší zahradě nádech luxusu.

 

Lounge nábytek je ideální i na grilovačky s rodinou a přáteli: sedačky se dají prakticky kombinovat s vhodnými samostatnými díly. Díky tomu doplní křesla, stoly a ochrana před sluncem bez problémů moderní vzhled nábytku.

Lounge nábytek pro perfektní lenošení na zahradě

Časy přeplněných wellness hotelů jsou už pryč: velký a pohodlný lounge nábytek lze rozložit v tichém koutku vaší zahrady, čímž vytvoříte pocit osobní oázy pohody.

 

Výběr lounge nábytku přitom do značné míry závisí na dostupné ploše. Zatímco lounge křesla na balkóně nebo malých terasách působí opulentním dojmem, vyplatí se při dostatku místa investice do kompletní lounge soupravy.

 

Abyste si při relaxovaní mohli nerušeně užívat paprsky slunce, doporučujeme doplnit vaši lounge soupravu slunečníky pro ochranu před cizími zraky a sluncem. I doplňky jako jsou stolky a opěrky na nohy zútulní lounge nábytek, takže byste nejraději už nikdy nevstali. Exteriérová lounge souprava je minimálně tak pohodlná jako váš obývák a je dostupná v různých barvách. Komu to nestačí,může zvýraznit barvu dodatečnými ozdobnými polštáři. Jaká je další výhoda? Podložky nesklouznou, protože lounge nábytek má čalounění.

Lounge nábytek v rozličných stylech a z různých materiálů

Není žádným překvapením, že právě lounge nábytek se vzhledem ratanu patří ke zvláště oblíbeným modelům. Lounge nábytek z polyratanu se totiž vyznačuje velkou hloubkou při sezení a pohodlnými polštářovými podložkami, díky čemuž získá balkón, terasa i zahrada příjemnou středomořskou atmosféru. Zahradní lounge nábytek z polyratanu má okrouhlý nebo plochý úplet, jde však jen o optický rozdíl.

 

Pohodlná křesla, resp. lavičky z polyratanu jsou díky pevnému plastovému úpletu mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům, takže materiál je přímo předurčen pro exteriérový lounge nábytek. Nábytek z přírodního ratanu se naproti tomu musí chránit před vodou a není odolný vůči povětrnostním vlivům.

 

I lounge nábytek ze dřeva a kovu však má své příznivce díky minimalistickému stylu. Linie „moderní, jasný a chladný“ si vás získá nejen opticky, ale splní všechna vaše přání i pokud jde o čalounění (kvalitní vlnové nebo pásové pružiny).

 

Díky kombinaci hliníkového podstavce a polyratanu je lounge nábytek nejen robustní a lehký, ale umožňuje i praktickou každodenní manipulaci.

Správná péče o váš lounge nábytek

Lounge nábytek je většinou zhotoven z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům, takže může zůstat venku i během chladnějších měsíců. I přesto se doporučuje jeho přezimování v chráněném vnitřním prostoru. Špína a nečistoty se dají jednoduše odstranit vlhkým hadrem a malým množstvím mycího prostředku nebo zahradní hadicí. Exteriérové textilie jsou velmi vhodné pro potahy lounge nábytku, protože jsou zhotoveny z polyesteru nebo akrylového vlákna, díky čemuž nejen odpuzují špínu, ale také se snadno ošetřují.


Nakupujte výhodně elegantní lounge nábytek

Lounge nábytek přinese do vaší zahrady pocit dovolené, ať už v podobě pohodlného samostatného nábytku nebo soupravy. V online obchodě Möbelix najdete bohatý výběr nejvýhodnějšího lounge nábytku za nepřekonatelnou cenu! Kupte si online lounge nábytek a užívejte si léto plnými doušky!


Zahradní nábytek - všechny kategorie