Chrániče matrace

accessibility.listing.screenReader.filterbar

6 produktů

6 produktů
Zobrazeno 6 z 6 výrobků

Chrániče matrace

Životnost matrace můžete podpořit několika způsoby. Jedním je koupě kvalitních plachet, druhým pravidelná údržba. Efektivním řešením je však také chránič matrace, který vytváří příjemný pocit a podporuje teplo. Kromě toho zabraňuje přemnožení škodlivých mikroorganismů a zajišťuje správnou prodyšnost. Vyberte si z široké nabídky Möbelix.cz jeden chránič i vy a postarejte se o perfektní spánek.
Přeskočit úsek

Pro koho je chránič matrace ideální?

Chránič matrace přináší řadu výhod pro každého. Perfektně však poslouží zejména:
  • rodinám s malými dětmi,
  • seniorům,
  • alergikům na prach a roztoče,
  • lidem, kteří se nadměrně potí,
  • lidem, kteří pravidelně v posteli jedí,
  • pacientům, kteří musí hodně ležet,
  • těm, kteří dbají na zdravý spánek.

Jelikož chránič matrace ukládáte na klasickou matraci, musíte si vybírat kvalitní provedení. Jen ty vám zajistí, že celá postel bude dýchat a nebude představovat ráj pro roztoče a jiné malé živočichy. S toppery se velmi lehce pracuje. Zpravidla disponují úchyty, kterými je přichytíte o hlavní matraci, nemluvě o jednoduché údržbě.
C10C1C6-content.jpg

Co sledovat při výběru chrániče?

Když chcete kvalitní chránič matrace, měli byste sledovat zejména materiál, ze kterého je vyroben. Nejčastěji se setkáte se syntetikou, která poskytuje vysokou odolnost a životnost. Dále nezapomínejte na správné rozměry. Na jednolůžkovou postel vám bude stačit menší model. Na dvoulůžkovou kupte jeden velký chránič, pokud máte jednu velkou matraci, případně dva menší toppery, pokud máte dvě samostatné matrace. Prohlédněte si nabídku Möbelix.cz a pořiďte si jeden topper do své domácnosti i vy.
Tip od prodejce
Prodlužte životnost své matrace
Chránič matrace musíte ochránit před mechanickým zničením. Tuto funkci vám poskytne speciální plachta určená pro toppery. Má menší rozměry a naleznete ji ve více provedeních.
Mobelix-poradca-cz.png

Najděte si svůj nový chránič matrace na Möbelix.cz již dnes

Hledáte kvalitní a stylový chránič matrace? Vyberte si z široké nabídky na Möbelix.cz. Objednávejte z pohodlí domova a užívejte si dodání přímo před vaše vchodové dveře, případně nás přijďte navštívit do jedné z našich prodejen.