Čalouněné postele

accessibility.listing.screenReader.filterbar

272 produktů

272 produktů
Zobrazeno 60 z 272 výrobků

Komfort a styl pro každý vkus

Postel je jako rozhodující prvek každé ložnice jejím středobodem. Protože v ní trávíme velkou část dne, resp. noci, neměli bychom šetřit na pohodlí spánku a vzhledu ložnice. Protože: jak si usteleš, tak si lehneš, což je třeba brát doslovně. Nic totiž není tak důležité, jako začít nový den odpočinutý a oddechnutý.
Na čem si ustelete, to necháváme na vlastním vkusu každého z vás, protože ať už spíte nejraději na ploché futonové posteli, prostorné pružinové posteli, praktické roztahovací pohovce nebo na útulné čalouněné posteli, v konečném důsledku není nic víc rozhodujícího než kvalita spánku.

Obrovský výběr pro sladké sny

Nenechejte se obrat o svůj zasloužený spánek a investujte do čalouněné postele, která splní vaše nároky a navíc příliš nezatíží vaši peněženku.
Ať už se rozhodnete pro dvojlůžkovou nebo jednolůžkovou postel, náš online obchod nabízí široký výběr výhodných čalouněných postelí s běžnými rozměry 110 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200 a 180 x 200 cm. Pokud jde o váš styl zařizování, nekladou se mu žádné meze, takže určitě najdete čalouněnou postel, která bude odpovídat vašemu osobnímu vkusu. Vyberte si postel do své ložnice z řady modelů v různých barvách, vyhotoveních a potazích – trvanlivou textilní tkaninu nebo vkusnou imitaci kůže, jednoduchou eleganci v čistém severském stylu či trendové barevné highlighty.
K dosažení zvláštního komfortu při spaní se u některých modelů dají lamelové rošty přestavět, takže postel můžete velmi jednoduše přizpůsobit svým potřebám. Postaráno je i o prostor na ukládání. Přikrývky, polštáře a ložní prádlo se dají velmi jednoduše uložit do velkého úložného prostoru.
U nás najdete samozřejmě i vše, co budete navíc potřebovat pro klidný spánek nebo při zařizování své ložnice, jako jsou laťové rošty, matrace, chrániče matrací a vrchní matrace, jakož i výhodný nábytek do ložnice, jako jsou šatníky, komody či noční stolky.

Čalouněné postele z Möbelix

Prohlédněte si v pohodlí naši bohatou online nabídku kvalitativně hodnotných čalouněných postelí nebo přijďte přímo do některé z našich poboček, kde se o vás rádi postarají naši odborní poradci a kde si můžete přímo vyzkoušet, jak se leží v té či oné posteli. Našli jste to, co hledáte? Tak si vezměte naši dodávku a odvezte si zboží domů nebo nechte naši dodací službu, aby to vyřídila za vás! Díky tomu je nakupování zábava!