Dodání

 

Rádi Vám přivezeme objednané zboží – a to za velmi výhodných podmínek.

 

01) Ceny uvedené u jednotlivého zboží nebo služby jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty (DPH). Ceny nezahrnují náklady na balení, dopravu, poštovné a další přepravní náklady, jejich výše závisí na zvoleném způsobu a místu dodání zboží (viz. článek 7 těchto podmínek).

 

02) V případě, že je zboží dodáváno prostřednictvím doručovatelské služby jako balík, je zákazník povinen uhradit i náklady na balení a doručení zboží v hodnotě ve výši: 95,-Kč

 

03) Uvedené ceny se vztahují POUZE na internetové objednávky. Pro internetové objednávky není možné objednat službu MONTÁŽ. V tomto případe se prosím obraťte na naše prodejny Möbelix.

 

04) Dodání zboží je provedeno na kupujícím zadanou adresu do domu či bytu. Zákazník je povinen v objednávce zboží a jeho dodání upozornit prodávajícího na případné existující překážky bezproblémového příjezdu a dodání zboží do bytu, či domu. Službu montáž lze objednat pouze v kamenných prodejnách, nelze ji objednat online.

 

 

Ceník dopravy Möbelix pro internetové objednávky:

 

 

Cena objednávky

Cena

do 5.000 Kč 400 Kč
do 10.000 Kč 600 Kč
do 20.000 Kč 800 Kč
do 30.000 Kč 1.000 Kč
nad 30.000 Kč ZDARMA

 

Uváděné ceny jsou v včetně DPH

V případě, že je zboží dodáváno prostřednictvím doručovatelské služby jako balík, je zákazník povinen uhradit i náklady na balení a doručení zboží v hodnotě ve výši: 95,-Kč