zahrada_uvodny-img_CZ

 

 

Barevné trendy v zahradě

 

I vy se cítíte nejlépe tehdy, když jste obklopeni rodinou a přáteli? Užijte si tyto chvíle ještě pohodlněji díky zahradnímu nábytku a doplňkům, které by ve vaší zahradě prostě neměly chybět. U nás najdete širokou nabídku zahradních setů, které jsou pro takového setkání přímo ideální. Díky velkému zahradnímu stolu a pohodlným křeslům vám už nic nebude stát v cestě v tom, abyste si užili oblíbenou zahradní grilovačku.

 

Ještě příjemnější atmosféru vám pomůže navodit vnější osvětlení či pohodlné polštáře. Objevte naše barevné trendy pro rok 2020 - Terrazzo, Violet Dreams a Monkey Island - které udělají společně strávené chvíle z vašimi blízkými ještě o něco speciálnější.


zahrada-terrazzo-img_CZ

Terrazzo Reloaded

Styl Terrazzo je letos opět velmi populární. Doplňky v tomto stylu však kromě interiéru skvěle pasují i do vaší zahrady. Barevné, puntíkované dekorativní prvky jednoduše nepřehlédnete.

 

Zahradní nábytek od Möbelix nabízí dostatek prostoru pro vaše blízké. Polštáře a přikrývky vytvářejí příjemnou atmosféru, takže dlouhým večerům s přáteli už nic nebrání. Vyberte si z množství domácích textilií a nachejte své kreativitě volnou cestu.

 

 

Pro ještě příjemnější večerní atmosféru nezapomeňte na lucerny a svíčky. V případě, že chystáte zahradní párty, v naší nabídce naleznete i nádobí a vnější soupravy. Styl Terrazzo si prostě oblíbíte.

 

zahrada-terrazzo-suprava_CZ
zahrada-terrazzo-svietnik_CZ
zahrada-terrazzo-riady_CZ


zahrada-violet-img_CZ

Violet Dreams

Teplé dny lákají k tomu, abychom na čerstvém vzduchu trávili více času. Proto byste se ve vaší zahradě měli cítit co nejlépe. Vytvořte si vaši vysněnou zahradu se stylem Violet Dreams, který kombinuje jasné barvy a květinové vzory.


Co je lepší, než ležet v houpací síti a užívat si krásné počasí? Chladné večery zas zvou zabalit se do teplé deky a při světle svíček si užívat příjemnou atmosféru.


Příjemný čas však můžete strávit i na balkoně nebo terase. Malý zahradní nábytek, doplněný o pohodlné polštáře se postará o to, aby vám v tom nic nebránilo.

zahrada-violet-siet_CZ
zahrada-violet-kreslo_CZ
zahrada-violet-stojan_CZ


zahrada-monkey-img_CZ

Monkey Island

Tropické vzory a světlé barvy vytvářejí ve vaší zahradě prázdninovou náladu. Vyberte si mezi malými a velkými dekoracemi, nebo si jednoduše vyberte obojí.

 

Ať už jsou to skleničky, talíře, příbory nebo hrnky, hlavní je, že je to barevné. Výrazná růžová, žlutá a zelená barva vašemu oku určitě neuniknou. Vychutnejte si svou snídani na čerstvém vzduchu.

 

 

Dokonalou pohodu si užijete i v závěsném křesle plném barevných polštářů. Během horkých dní vás osvěží studené nápoje ze vzorovaných chladících tašek. Večerní atmosféru si zas navodíte praskáním dřeva v krbu nebo ohništi.

 

zahrada-monkey-kreslo_CZ
zahrada-monkey-tasky_CZ
zahrada-monkey-ohnisko_CZ