terrazzo-uvodny_CZ

 

 

Terrazzo Reloaded

 

Nábytek a doplňky se oblékají do Terrazzo! Styl Terrazzo zažívá skutečný comeback. Struktura vycházející z mozaikové kamenné dlažby s dlouhou historií přináší více než jen design. Vzor v bílé, růžové a bleděmodré barvě nepoutá jen zrak, ale zároveň vytváří i útulnou atmosféru. Terrazzo je prostě životní postoj. Je konkurencí pro mramor, na který se již více nemůžete spolehnout, Terrazzo ho totiž jemně vytlačuje z interiéru. Přesvědčte se a nechte se inspirovat!

hotspot-4851709
terrazzo-jedalen_CZ
Lákavě prostřeno...

Kuchyň a jídelna

Nový trend Terrazzo perfektně zapadne do vaší kuchyně a jídelny. Díky svému designu a jednoduše kombinovatelným barvám bude výběr vhodných doplňků jednoduchým úkolem. Nejlépe to bude fungovat na krásně prostřeném jídelním stole. Právě při něm se setkává celá rodina, a díky nové sadě nádobí bude jídlo chutnat dvakrát tak dobře.

hotspot-4851300
terrazzo-obyvacka_CZ
Čerstvý vánek...

Obývák

Nejvíce času doma trávíme v obývacím pokoji, ať už koukáme na film osamotě, s přáteli nebo celou rodinou, v obývacím pokoji se stále něco děje.
I proto by tato místnost měla být zařízena útulně a stylově. Věnujte dostatek pozornosti malým detailům, jako jsou měkké polštáře a deky. Právě tyto doplňky by v obývacím pokoji neměly chybět. Nezapomeňte také na malé nebo velké koberce umístěné pod konferenčním stolkem. Dodáte tak místnosti mnohem přátelštější vzhled.

hotspot-4851716
terrazzo-spalna_CZ
Spánek jako na obláčku...

Ložnice

Když připravujeme jarní dekoraci, často zapomínáme na jednu důležitou místnost - ložnici. Ale i do ní můžete perfektně integrovat styl Terrazzo. Vyzkoušejte nové ložní prádlo, polštáře a deky. Chybí vám koberec? Právě teď je čas to změnit. Světle růžová barva je pro ložnici jako stvořená. Má zklidňující účinky, které se vám postarají o klidné noci.

terrazzo-postelna-bielizen_CZ
terrazzo-hodiny_CZ
terrazzo-kupelna_CZ