Barevná inspirace - Violet Dreams - Möbelix

 

 

Violet Dreams

 

Letos jsou v módě světlé a přátelské barvy. Nechte se okouzlit lehkostí a útulností stylu „Violet Dreams“. Zejména před příchodem jara vytvářejí tyto barvy tu správnou atmosféru. S jemnými akcenty můžete změnit svůj obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu na místo pro jarní odpočinek! Už nyní vám přejeme hodně zábavy ve vašem domově plném fialových snů.

hotspot-4846641
Ložnice ve stylu Violet Dreams - Möbelix
Pro klidné noci...

Ložnice

Při jarním dekorování se často zapomíná na jeden pokoj, a to ložnici. I sem však můžete zakomponovat jedinečnou jarní atmosféru! Vyzkoušejte to s novými lůžkovinami, polštáři a přikrývkami ve stejných tónech. Už dávno uvažujete nad koupí nového koberce? Nyní je ta správná příležitost. Světlá šedá je do ložnice přímo ideální, protože má uklidňující účinek a tím podporuje klidné noci.

hotspot-4847223
Violet Dreams trend v obýváku - Möbelix
Pohodlně a s lehkostí...

Obývák

Centrem domácnosti je téměř vždy obývací pokoj. Aby byl opravdu útulný, nepotřebuje vůbec mnoho. Díky barevné kombinaci tmavých a světlých prvků lze trend „Violet Dreams“ snadno zakomponovat do každého příbytku. S polštáři ve stejných tónech a malými detaily se místnost stává obzvláště příjemnou. Nyní je čas cítit se dobře!

hotspot-4847668
Jídelní stůl podle stylu Violet Dreams - Möbelix
Ke stolu, prosím...

Kuchyň a jídelna

Místem, kde se celá rodina pravidelně setkává, je samozřejmě jídelní stůl. Ten hraje v jídelně klíčovou roli. A proto by zde neměly chybět ani ty správné dekorace, například svíčky, vázy, jemné nádobí a ubrus ve stylu „Violet Dreams“, které změní váš jídelní stůl k nepoznání.

Bytové doplňky v barvách Violet Dreams
Kuchyňský textil - Violet Dreams - Möbelix
Kuchyňské doplňky Violet Dreams - Möbelix