Závěsná křesla

accessibility.listing.screenReader.filterbar

14 produktů

14 produktů
Více barevK dispozici více barev
místo 7 999,‒ Kč**
6 799,‒ Kč
Dodání zdarma
  • Závěsné křeslo Caitlin Šedá - tmavě šedá, kov/textil (110/198/105cm) - Bessagi Garden
  • Závěsné křeslo Caitlin Černá - černá, kov/textil (110/198/105cm) - Bessagi Garden
Závěsné křeslo Caitlin - tmavě šedá, Moderní, kov/textil (110/198/105cm) - Bessagi GardenZávěsné křeslo Caitlin - tmavě šedá, Moderní, kov/textil (110/198/105cm) - Bessagi Garden
AKCE %
Zobrazeno 14 z 14 výrobků

Přeskočit úsek

Závěsná křesla – každodenní relaxace

Závěsná křesla, která jsou kombinací houpací sítě a hollywoodské houpačky, lákají k odpočinku a „vznášení se nad zemí“. Díky svým osobitým vlastnostem se tyto kusy nábytku jasně odlišují od ostatního zahradního nábytku, a to doslova. Oddělení od země umožňuje závěsnému křeslu zaujmout aktivní polohu a mírně se houpat sem a tam, zatímco vy si v klidu čtete knihu nebo pracujete s laptopem. V našem e-shopu Möbelix si můžete rychle a jednoduše koupit závěsná křesla online.

Závěsná křesla v Möbelix

Tradiční závěsná křesla vás nadchnou svou převislou plochou k sezení ve tvaru kapky, která je zhotovena z látky a příjemně se přizpůsobí tělu. Závěsné zařízení je pomocí rozpěrné tyče upevněno na horním konci.
 
Závěsná křesla s podstavcem, stabilními plochami k sezení a opěrkami se těší velké oblibě zejména u starších zákazníků, protože výrazně ulehčují sedání a vstávání. Pro páry máme naproti tomu modely ve tvaru koše, které poskytují místo pro dvě osoby.
 
Další výhodou závěsných křesel je skutečnost, že zabírají skutečně jen málo místa. Vše, co potřebujete pro závěsné křeslo na zahradě, je větev stromu nebo dřevěný trám na stropě. Je jedno, kde své závěsné křeslo upevníte; pokud si vyberete vznášející se model, měli byste bezpodmínečně myslet na nosnost. Abyste si mohli pohodlně uložit nohy, měla by být vzdálenost od země asi 30 až 40 cm.
 
Ten, kdo chce mít ještě více svobody při výběru místa, měl by sáhnout po závěsném křesle s podstavcem. Závěsná křesla přinesou pohodlí do každého prostředí, ať už na balkón, terasu nebo do zimní zahrady. Speciální podstavce z kovu si vás získají lehkou hmotností, přičemž se dají bez problémů flexibilně přesouvat. Díky tomu rozhýbete svůj život i vevnitř v obývacích pokojích nebo v zimních zahradách a můžete si dopřát odpočinek.

Nakupujte závěsná křesla výhodně online

U nás můžete nakupovat závěsná křesla online a postarat se tak o vytvoření atmosféry Karibiku ve vlastní zahradě! Ať už upřednostňujete výrobek s podstavcem nebo závěsný systém, v Möbelix najdete určitě vhodný model. Nechte si je pohodlně doručit domů nebo je najdete v jedné z početných filiálek Möbelix po celé České republice.