Skřínky pro spotřebiče a pracovní dosky

(24 produktů)

Přestavitelné skříňky do vaší kuchyně

Výhoda přestavitelných kuchyňských skříněk se projeví především v malých, křivolakých bytech, jejichž nabídka prostoru není vždy perfektně přizpůsobena vaším vlastním potřebám, přičemž i volnost tvorby kuchyně je trochu omezená. Přestavitelné skříňky na spotřebiče, jako jsou například přestavitelné skříňky na sporák, umožní realizaci i vašich výlučně individuálních představ. Jednotlivé přestavitelné skříňky jsou dostupné v nejrozmanitějších barvách nebo se vzhledem dřeva a dají se tak ideálně přizpůsobit různým kuchyňským designům. Každý z nás si ostatně přeje perfektně upravenou kuchyni, která se bezchybně začlení do prostorového designu se vzájemným sladěním jednotlivých prvků.

Výhody přestavitelných skříněk

Přestavitelné skříňky jsou dostupné pro nejrůznější kuchyňské spotřebiče. Od sporáku přes varné desky až po chladničku – vestavěné spotřebiče se díky přestavitelným skříňkám a vhodnému obkladu opticky přesně začlení do designu kuchyně, který vám bude vyhovovat. Nové spotřebiče se tak budou dát jednoduše a nekomplikovaně integrovat do současné kuchyně. Aby se vytvořilo místo na různé elektrospotřebiče, mají skříňky prefabrikované výklenky v různých velkostech. Kuchyňský spotřebič se umístí do výklenku a stane se tak rychle a jednoduše součástí vaší kuchyně. Výklenek se musí zvolit tak, aby byl vhodný pro váš vestavěný spotřebič. Dbejte přitom i na jeho výšku. Některé modely jsou vybaveny dodatečnými přihrádkami s úložným prostorem, čímž se usnadní jakékoliv práce v kuchyni.

Přestavitelné skříňky: otázka stylu

Optické nároky na kuchyni jsou v současnosti mimořádně velké. Kuchyňský nábytek by se měl co nejvíce přizpůsobit vašemu individuálnímu stylu zařizování a měl by být i barevně perfektně sladěn s vaší domácností. Ke skandinávskému, venkovskému nebo rustikálnímu stylu bydlení jsou nejvhodnější přestavitelné skříňky a kuchyňská čela se vzhledem dřeva. Působí teplým dojmem a dodají vaší kuchyni příjemnou atmosféru. Kromě toho se povrchy se vzhledem dřeva mimořádně snadno udržují a jsou odolné. Pro minimalistický a moderní styl zařizování jsou vhodné jednobarevné povrchy bílé, černé nebo šedé barvy. Křiklavá barva se v tomto případě může použít jako kontrast. Splňte si svůj sen a sestavte si svou vysněnou kuchyni z velkého výběru přestavitelných skříněk.


Nákup přestavitelných skříněk v Möbelixu

Pokud máte dotazy týkající se mnoha možností úpravy, kterou umožňují přestavitelné skříňky ve vaší kuchyni, obraťte se na naše kompetentní poradce pro kuchyně v některé z našich početných poboček Möbelix po celé České republice. Nebo jste už objevili vhodnou přestavitelnou skříňku v našem online obchodě Möbelix? Zde můžete pohodlně nakupovat přestavitelné skříňky online z domu. Ať už v pobočkách nebo online – nechte se inspirovat bohatým sortimentem kuchyní v Möbelixu.

Skříňky pod dřez pro jakékoliv využití

V Möbelixu najdete vhodné skříňky pod dřez pro jakékoliv využití. Do malých kuchyní jsou vhodné především modely s jedněmi dvířky. Pokud máte ve své kuchyni k dispozici více místa, rozhodněte se pro dřezové skříňky s dvojitými dvířky. Dostupný prostor ve skříňce sice závisí na velikosti použitého sifónu a na případném malém bojleru, většinou se však do něj dá uložit koš na odpadky, čisticí prostředky, hubky a tablety do myčky nádobí. Skříňky pod dřez tak ideálně využijí každý koutek kuchyně a v závislosti na velkosti vytvoří další možnosti pro ukládání věcí.


Velký výběr skříněk pod dřez

Skříňky pod dřez s dřezem nebo bez dřezu – v Möbelixu najdete vhodný nábytek podle svých přání a potřeb. Tyto prvky se v průměru otevřou až 30 krát za den. Proto nezapomeňte především na dobrý a jednoduchý přístup!

Jakou velikost mají skříňky pod dřez?

Skříňky pod dřez jsou dostupné v mnoha rozmanitých rozměrech: skříňky pod dřez mohou být široké 100 cm, ale jsou i skříňky se šířkou 50 cm. Nejdříve změřte, kolik místa zabere vaše vodovodní přípojka, a potom se poohlédněte v online obchodě Möbelix po vhodné skříňce!

Jaké jsou výhody skříněk pod dřez?

Skříňky pod dřez poskytují řadu praktických výhod:


speciální hygiena díky systému separování odpadu,
přístup k vodovodní přípojce,
mnoho různých dostupných designů.
Systémy na separování odpadu pro skříňky pod dřez

Při pečení či vaření – jednoduše při práci v kuchyni vzniká přirozeně nějaký ten odpad, který se musí zlikvidovat. Díky speciálním systémům na separování odpadu, které se dají jednoduše zabudovat do skříněk pod dřez, budou nepříjemné zápachy a nepořádek minulostí.

Skříňky pod dřez s funkcí Tip-On

Je jen na vašem osobním vkusu, zda si zvolíte skříňky pod dřez s úchytkami nebo bez nich. Varianta bez úchytek dodá vaší kuchyni moderní vzhled. Dvířka a přední vysouvání se dají otevřít s použitím funkce Tip-On. I tehdy, když nemáte volné ruce, se dají skříňky otevřít dotykem kolen nebo nohou. Díky inteligentním zavíracím mechanismům, jako jsou Tip-On a Soft-Close, se dají kuchyňské skříňky zavřít velmi tiše.


Nakupování skříněk pod dřez v Möbelixu

Díky skříňkám pod dřez získáte více místa a zajistíte pořádek ve své vysněné kuchyni. V Möbelixu si můžete skříňky pod dřez objednat výhodně v online obchode. Nebo přijďte přímo do jedné z našich početných poboček a nechte si poradit od našich expertů na kuchyně.


Kuchyňské skřínky a sektorové kuchyně


Kuchyně - všechny kategorie