Regály do koupelny

accessibility.listing.screenReader.filterbar

9 produktů

9 produktů
Zobrazeno 9 z 9 výrobků

Regály do koupelny

Nábytek do koupelny má různá provedení. Klasikou zůstávají skříňky a police, ale pokud byste chtěli něco zajímavějšího, sáhněte po regálech, které představují otevřený úložný prostor. Obvykle mají velmi pěkné provedení lákající pohledy, nemluvě o tom, že nezabírají příliš mnoho místa. Vyberte si jednu z možností na Möbelix.cz a přineste do koupelny méně tradiční prvek.
praktický a stylový regál do koupelny

Stylový úložný prostor

Regály do koupelny nejsou sice tak rozšířené jako skříňky, ale to neznamená, že nejsou moderní. Právě naopak. Do interiéru přinášejí zajímavost, originalitu a nadčasovost. Lákají pozornost a vejdou se i do malého prostoru. Nezabírají mnoho místa, takže je můžete dát například do rohu nebo mezi dvě komody. Nejlépe vypadají v kombinaci s minimalistickými policemi, ale krásně vyniknou i při běžných skříňkách. Jelikož je na nich všechno vidět, nezapomeňte v nich udržovat pořádek. Na poličky položte něco, co chcete vystavit. Vhodné jsou ručníky, stylové nádoby nebo kosmetika v barevných obalech.

Několik provedení přesně pro vás

Koupelnové regály mají několik provedení. Menší modely s několika policemi si najdou místo v koupelnách, kde není dost prostoru. Některé mají dokonce i kolečka pro snazší manipulaci. Po rekonstrukci nebo změně zařízení je lze snadno přemístit někam jinam. Když je v interiéru místa dost, nebojte se investovat do vyšších regálů ve vzhledu podobném žebříku. Poskytují mnohem více úložného prostoru a nechybí jim tyče na zavěšení mokrých ručníků. Některé disponují také zrcadlem a věšáky. Najděte si ten pravý regál do koupelny i vy a doplňte vaši domácnost stylovým prvkem.
Tip od prodejce
Kousek, který si oblíbíte
Pokud se bojíte regálu v malé koupelně, nemusíte. Minimalistický model působí vzdušně a nezabere moc místa.
Mobelix-poradca-cz.png

Pořiďte si regály do koupelny na Möbelix.cz

Pořiďte si regál do koupelny a získejte nejen praktický, ale také stylový kousek. Využijte možnosti nákupu online z pohodlí domova nebo navštivte jednu z našich Möbelix poboček. Prohlédněte si jednotlivé kousky na vlastní oči.