Regály

accessibility.listing.screenReader.filterbar

333 produktů

333 produktů
Zobrazeno 60 z 333 výrobků

Regály

Chcete, aby váš interiér působil vzdušně a příjemně? V tom případě se zaměřte na zařízení, které do něj vybíráte. Velké šatní skříně nebo masivní vitríny dokážou zasáhnout do prostoru a vytvořit tíživou atmosféru. Nejlepším řešením jsou proto otevřené regály se spoustou úložného prostoru v nadčasovém vzhledu. Chtěli byste takový kousek do svého interiéru i vy? Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a vyberte si regál podle vašich představ do obývacího pokoje nebo ložnice.
Přeskočit úsek
praktické samostatne stojace regály

Volně stojící nebo na zeď?

Toužíte po interiéru jako vystřiženém z katalogu? Dobrou zprávou je, že když se rozhodnete pro stylové regály, máte velkou jistotu, že se vám to povede. Jelikož většina regálů je otevřená, působí vzdušně a podporují prostornost příbytku. Jedná se tak o skvělý kousek do malých i větších bytů a domů. Ještě předtím, než si ale budete vybírat barvu nebo materiál, rozhodněte se pro typ. Ve většině případů se setkáte se dvěma základními typy, a to:
  • Volně stojící – klasické regály podobné skříním s tím rozdílem, že nemají dvířka nebo šuplíky. Disponují nožičkami nebo kolečky, díky kterým je můžete snadno postavit na zem. Některé minimalistické kousky nožičky nemají, ale jejich spodní část je upravena tak, abyste ji mohli položit přímo na podlahu.
  • Závěsné – chcete-li raději menší kousek, který nebude zasahovat příliš do prostoru, vyberte si závěsné regály. Obvykle se setkáte spíše s menšími kousky, ale vybrat si můžete i velké a masivní modely.

Na tvaru regálu záleží

Většina regálů má minimalistický vzhled, který umí prakticky splynout s okolím. Tvar obdélníku nebo čtverce potěší a doplní interiér. Umíte jej také sladit s jakýmkoli jiným zařízením. Pokud byste však nechtěli zůstat jen u klasiky, můžete zvolit tvar kruhu nebo kosočtverce. Experimentátory potěší i asymetrické tvary nebo vzezření připomínající žebřík.
Přeskočit úsek

Zvolte úložný prostor

Volně stojící nebo závěsné regály poskytují obvykle klasické police, na které můžete položit dekorace nebo vystavit své oblíbené fotografie či sběratelské předměty. Na policích se snadno udržuje pořádek a starají se o minimalistický vzhled. Některé regály kombinují i několik úložných prostorů, jako například zásuvka nebo skříňka. Do nich můžete ukrýt vše, co nechcete, aby vaši hosté viděli. Jsou to například sezónní dekorace, starší kousky nebo osobní věci. Prohlédněte si regály v nabídce Möbelix.cz a vyberte si stylový kousek do svého příbytku.
regály na stenu v industriálnom štýle
Tip od prodejce
Praktický pomocník - úložný box
Pokud byste si vybrali regál bez skříněk nebo zásuvek, ale později byste potřebovali zavřený úložný prostor, do otevřené poličky můžete vložit například úložný box. Vypadá moderně, podpoří minimalistický vzhled, ale přitom ukryje vše, co nechcete, aby bylo vidět.
Mobelix-poradca-cz.png

Regály od Möbelix.cz: Praktická funkce a moderní design v jednom

Na Möbelix.cz už dávno neplatí, že si musíte vybírat mezi funkcí a designem. Zvolte kombinaci obou a těšte se z praktické i moderní stránky produktů. Nakupujte online nebo si vyberte v jedné z našich prodejen.